Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mihez kezdjek ha a srác aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mihez kezdjek ha a srác aki eddig bejött nekem megváltozott?

Figyelt kérdés
Körülbelül fél éve ismertem meg, egy nagyon stílusos srác volt, zenei ízlésünk szinte megegyezett(ami számomra sokat jelent) és sok másban hasonlítottunk. Nagyon bírtam őt úgy gondolom ő is engem, és régóta tetszett, de a barátságon túl nem jutottam sehova. Sokáig próbálkoztam, de mindig én írtam rá és ő engem soha nem keresett (érthető hisz ő csak egy barátot látott bennem), így végül arra jutottam hogy feladom és maradjunk barátok bár mai napig megvannak az érzéseim iránta, de a gond az hogy a nyári szünet alatt olyan dasztrikusan megváltozott hogy rá se ismerni (külsőleg) félek hogy belül is megváltozott, értitek. A másik baj az hogy egy ideje nem beszéltünk, konkrétan már két hónapja nem találkoztunk és kezdünk nagyon durván eltávolodni egymástól, ami számomra nagyon nem jó és tudom hogy egészen eddig mindent én tettem meg annak érdekében hogy mi jóba legyünk de mégis úgy érzem hogy cselekednem kell mert nem akarom elengedni őt. Olyan sok mindenről kéne beszélnünk de nemtudom mégis hogyan
2023. okt. 14. 23:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, de nem azért, mert megváltozott, hanem mert hiába jött be neked, ez egy teljesen egyoldalú érzelem. Igen, tudom, fáj, de meg kell tanulni túllépni. Majd lesz olyan, aki viszonozza is az érzéseidet, sőt, akinek nem nyűg lesz néha-néha visszaírni, hanem izgalommal, csillogó szemekkel várja, hogy mikor érkezik tőled üzenet, és bármit megtenne érted. Na, ő lesz majd az, akit meg kell becsülnöd, és nem az, aki feléd se néz.
2023. okt. 15. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ő a barátod sem akar lenni. Onnan gondolom ezt, hogy hiába tartasz barátnak valakit, attól még ugyanúgy megkeresed, nem pedig hónapokon át hanyagolod. A másik, hogy annál nincs rosszabb érzés, hogy valaki tetszik, de barátként mellette maradsz és ezzel fájdítod a szíved. Ha viszont nagyon beszélni szeretnél vele, akkor csak simán írj rá.
2023. okt. 15. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
17%

"zenei ízlésünk szinte megegyezett(ami számomra sokat jelent)"


Lol. Ennél felszínesebb tinipicsaság fizikailag nem létezik.


Hát láthatóan őt nem érdekled, kommunikálni nem tudtok, és tök máshová tartotok az életben. Tudom a zenei izlésetek hasonlò, ami minden mást felülír, és nálad személyiség híján ez a fő párválasztási kritérium, de néha érdemes egy kicsit használni az agyadat másra is mint a hanghullámok feldolgozása, és végiggondolni mi történik. Sok sikert!

2023. okt. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!