Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek higyjek neki,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek higyjek neki, vagy hazudik?

Figyelt kérdés
Mindennap beszélünk már és találkoztunk is. Amikor találkoztunk láttam, hogy beszél egy másik lánnyal akivel együtt dolgozott de azt mondta csak barátok. Szerintetek higyjek neki, vagy több vasat tart a tűzbe és kihasznál? 26 éves a srác.
2023. okt. 18. 14:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
És te hány éves vagy?
2023. okt. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Ha elég idős lennél egy kapcsolathoz, akkor megkérdeznéd kerek perec. De ahogy olvasom, neked még a Disney csatornán a helyed...
2023. okt. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem és azt mondta csak barátok mert neki ő gyerekesnek számít.
2023. okt. 18. 14:48
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy gyerekesnek számít??
2023. okt. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ahogy ő viselkedik
2023. okt. 18. 14:57
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idős vagy? Egyébként ha ennyire féltékeny vagy, akkor érdemes lenne beszámolnod neki arról, hogy hogyan érzel és mit gondolsz. Megkérdezni hová tart a kapcsolatotok, ilyesmik.
2023. okt. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
74%
Te meg szintén annak számítasz nála. Mert az vagy.
2023. okt. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#3 Lehet, hogy ez túlgondolás a részemről, de ha nekem valaki a barátom, akkor nem magyarázom meg, hogy miért az, csak simán barát és kész.

Szerintem a srác szavai magukban hordozzák azt, hogy amúgy járna is vele, ha nem lenne gyerekes, de mivel az, ezért csak barátok.

2023. okt. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!