Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az lenne a bajom hogy szerelem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az lenne a bajom hogy szerelembe estem de lehetetlen hogy összejöjjek vele 17/f Szerintetek ha rá írok instán lehet nála esélyem?

Figyelt kérdés
Egy sorozatot kezdtem el nézni ahol a főszereplő egy lány és beleszerettem. Másra se tudok gondolni egésznap csak ő van a fejembe!

2023. febr. 8. 10:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
El fog múlni idővel. Nem mellesleg, akibe beleszerettél, az egy fiktív karakter, a színésznő csak ezt alakítja.:/
2023. febr. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Te magad is mondod a kérdésedben, hogy lehetetlen, tehát nagyon jól tudod, hogy esélyed sincs. Ez így igaz.


Szóval felejtsd el.

2023. febr. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
23%
Próbáld meg. Miért ne? Én egy másik ország jégtáncos junior nemzeti bajnokával jöttem össze.
2023. febr. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nem tudom elfelejteni, most hogy láttam pár interjúját is még jobban megszerettem.

Rohadt szar érzés hogy még megse próbálhatok vele kapcsolatba lépni 😥

2023. febr. 8. 18:47
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez esélytelen, keress mást. Nem tiszta a fejed. Valószínűleg a leányzó nem akkora főnyeremény, mint amilyennek most te látod.
2023. febr. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Esküszöm megbolondulok, már étvágyam sincs pedig sportolok
2023. febr. 8. 19:04
 7/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szenvedek valaki segítsen! 😫🙏
2023. febr. 8. 19:21
 8/11 anonim ***** válasza:
Neked bejön egy karakter, nem pedig beleszerettél valakibe, főleg nem abba a színésznőbe, aki azt a karaktert megformálja. Nem is ismered, semmit nem tudsz róla azon kívül, amit max. interjúkban magáról megmutat. Álmodozz nyugodtan, nézd a sorozatodat, de próbáld magad mással is lefoglalni. Majd elmúlik.
2023. febr. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha magyar a csaj, írj neki. Miért ne? Max nem ír vissza.
2023. febr. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Már rá írtam, de pontosan nem írtam az érzéseimről iránta.
2023. febr. 8. 19:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!