Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Először is komoly válaszokat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Először is komoly válaszokat szeretnék kapni nem pedig rosszindulatúakat. Szerintetek lehetséges egy nem létező személybe beleszeretni? Azt hiszem szerelmes vagyok Uchiha Sasukébe.

Figyelt kérdés

Ne röhögjetek ki pls, egésznap rá gondolok szinte csodálom őt ő a kedvencem kis korom óta.

Akárhányszor is látom a Narutot folyton csak rá tudok figyelni. És miatta nézem most újra megint. Bárcsak inkább egy karakter lettem volna a Narutobol.



2017. aug. 8. 13:01
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
De az nem élő. Gondolj bele. Narutó egy mesefilm és nem élő karakterekkel. Hanem meganimált és szerkesztett. Én színésznőbe vagyok szerelmes na de létező személy csak a filmben szerepel. És ennyi.
2017. aug. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A harmadik szem ***** válasza:
Igazából meg is válaszoltad a kérdésed.
2017. aug. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A harmadik szem ***** válasza:

Informatívra fordítva a szót, természetesen lehetséges, mi több, az ember csupán virtuális, a fejében összerakott emberekbe tud beleszeretni, sohasem a konkrét személybe fizikailag.

Természetesen, ezek az "emberképek" a valóságból kapnak tulajdonságokat, amiket a tőlük kapott jelekből rakunk össze.

Ugyanakkor ez nem életszerű. Érdemesebb lenne kicsit kimozdulni, ismerkedni és elengedni ezt az ideált, amit sasuke (pontosabban a szerző) a fejedbe tukmált, mert idővel muszáj lesz, és az is lehet, hogy túl késő.

Először nehéz lesz, de csak idő kell neki.

2017. aug. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Egyébként szerencsére vannak Sasukéhez hasonló fiúk a való életben is. Viszont eléggé kötődöm érzelmileg Sasukéhez lehet beteges de tele van a szobám is vele.

Nagyon szépen köszönöm nektek a válaszokat. A kimozdulásról meg annyit, hogy nincs valami mozgalmas életem, tehát lehet jót tenne.. :/

2017. aug. 8. 13:34
 5/23 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy lehetséges, szerintem még nem érezted mi a valódi szerelem. Majd megszilárdulsz érzelmileg, és eszedbe sem jut ilyen.
2017. aug. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:
Egyetértek veled ifju uke!Totálisan lehetséges hiszen olyan ifju vagy még! Ifju uke korodban ez teljesen normális és el fog kísérni egész életedben! Próbálj meg Sasuke hangjának hallgatása közepette elaludi hogy beszökjön diadalmas szerelmed az álmodba és egy kicsit boldog lehessél! Mély együttérzésem: Seme
2017. aug. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
A szerelemhez nem szilardulni kell azt sem tudod mirol beszélsz.. Szoval ne állj az utamba!
2017. aug. 8. 14:03
 8/23 A kérdező kommentje:

Oh mesterem leírhatatlanul hálás vagyok a szavaidnak! A lelkembe pecsételődött minden amit ezzel átadtál nekem.

Úgy érzem képzett Dzsonin vagy mester!

Megfogadom tanácsaidat s hű maradok az én szerelemhez. Köszönöm hogy felvilágosítottad az érzelmeimet drága Seme.

Már tudom Sasuke, követnem kell téged amíg élek s egyszer tudom utol érlek. ❤️ szerelmem

2017. aug. 8. 14:13
 9/23 A harmadik szem ***** válasza:
Én megpróbáltam...
2017. aug. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:
Így van kedvesem! Ha Uchihát akarod megkapod! Átadom neked, a savanyúképűt. Sok boldogságot nektek, nagyon ismerős vagy nekem kis Ukém!!
2017. aug. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!