Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Jelenleg mit érez irántam?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

BigRandy kérdése:

Jelenleg mit érez irántam?

Figyelt kérdés
Másfél éve beleszerettem egy kissé visszahúzódó lány osztálytársamba, és egy pár hónapja beszélgettünk egy párszor, pár napja egy levélben leírtam neki mit érzek iránta, és haza fele oda adtam neki, másnap szintén haza fele megkérdeztem hogy elolvasta e, azt mondta igen és utána hazáig (egy utcával lakik arrébb) nem mondott semmit és látszólag zavarban volt úgy mint én, aztán azt hittem hogy ott már akkor lehet valami, ma suliban matek órán oda dobtam hozzá egy papírt amiben megkérdeztem hogy holnap vagy valamikor lenne e kedve el menni valahova, azt mondta hogy a holnap nem jó, ezért oda írtam hogy akkor vasárnap? Szünetben oda adtam neki de már választ nem kaptam rá, haza fele megkérdeztem hogy akkor a vasárnap rá érne e azt mondta hogy nem akar megbántani de nincs kedve, most össze vagyok zavarodva
2023. okt. 20. 15:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem akar semmit, egyik időpont sem jó neki.

Ha akart volna vmit felajánlott volna egy harmadik időpontot ami jó.

Sajnálom

2023. okt. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Le vagy pattintva szépen finoman.

Ennyiből már levehetted volna hogy nem jössz be neki.

Amúgy meg papírral dobálózni óvodás szint, van szád el kellett volna mondani.

Nem csoda hogy nem érted a reakcióját, kisfiú vagy még csak a pöcsöd hajt.

2023. okt. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez a papíros üzengetés nem túl vonzó
2023. okt. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem viszonozza a dolgot.
2023. okt. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!