Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért ignorál engem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ignorál engem?

Figyelt kérdés

Beszélgettünk pár órán át, átlagos dolgokról semmi extra, de jót dumáltunk szerintem. Beszélgetés vége felé 2x enyhe bókkal próbáltam feldobni a beszélgetést, amire igazán nem írt semmit, vagy félénken hárította.

Aztán írt hogy megy mára jó éjt. Elbúcsúztunk, én másnap írtam neki, de azóta se semmi. Mindez 2 napja. Igaz ebből 1,5 napig nem volt nete, de amikor lett írhatott volna, de nem tette...



2023. nov. 4. 19:59
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Ennyire érdekled. Lépj tovább.
2023. nov. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kiegészítés: Meg se nézte az üzenetet (ami egy köszönés csak), ezért nem érzem azt hogy még nekem kéne írnom. Van értelme küzdeni?
2023. nov. 4. 20:09
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs értelme.Lenyitotta az üzid látta hogy egy köszönést küldtél, nem akar semmit szerintem.Én ha akarok valakitől valamit akkor írok amint tudok..
2023. nov. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg ennek annyi.:/
2023. nov. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
51%
Ilyenkor én írnék valami extrémet, hogy "kár, pedig már megvettem a síkosítót", vagy valami.
2023. nov. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor hajlamosak az emberek bebeszélni maguknak dolgokat hogy biztos csak ezért meg azért nem ír. Illetve sokan még azt is elhiszik ha ezek után megjelenik a szokásos “jajj bocsi nem láttam hogy írtál dumával”. Ilyen nincs, nyilván látta, látja, van nete és igen csak szimplán nem akar veled beszélgetni de nincs benne annyi, hogy megírja neked ezt. De ezek a jelek a legegyertelmubbek.
2023. nov. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!