Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagy a korkülönbség egy 13 év...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy a korkülönbség egy 13 év egy 17 éves közt?

Figyelt kérdés

Én vagyok a fiú, nagyon tetszik egy 13 éves, nagyon érett a korához képest, majd testileg, mind szellemileg

Szerintetek belefér ez a korkülönbség?



nov. 8. 18:03
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem ez túl sok.
nov. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
85%
Túl sok
nov. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
42%
Egyáltalán nem sok. Es gyk a pedofil a fejletlen gyerektestre gerjed. Te meg leirtad, h ő nem ilyen.
nov. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
93%
Hááát nem tudom, azért még elég sok, de igazából az számít, hogy ti jól összeilljetek, és hogy ne akarad ágyba vinni egy darabig, de gondolom ezzel tisztában vagy, ha egy 13 éves lány tetszik
nov. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Lehet furcsa kérdés, de ha ő akarja? Én nem erőltetném, de mi van ha ő hozzá fel, hogy szeretné?
nov. 8. 20:44
 6/22 anonim ***** válasza:
92%
Legális. De ha elmúlsz 18, várd meg, amíg ő is betölti a 14-et.
nov. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
81%
Nem o erett, te vagy lemaradva
nov. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 Justinianus ***** válasza:
64%
Nagyapánknak és nagyanyánknak teljesen normális volt a szénaboglyában, csak amióta megválaszthatod, hogy milyen nemű akarsz lenni, milyen neművel óhajtasz kapcsolatot létesíteni, letöltheted a húspiac applikációt, virágoznak a sugarbaby-daddy kapcsolatok, a fiatalok brutál-análon nőnek fel, azóta pedofil minden tizenéves, és tilos a szex. Akkor nem tudták, mi az a pedofil, ma nem tudják, mi az szénaboglya...
nov. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 Creepy Me ***** válasza:
83%
Nem gond, de várjatok még 1, 2 évet szerintem, mielőtt komolyra fordulna a dolog. Szüleim között 5 év van, szóval a 4 az nem sok, a 17 és a 13 az még fiatal. Egy két év múlva eldől majd. Hogy tényleg hasonlóak vagytok e, de addig sokat változhat.
nov. 9. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 gabor49 ***** válasza:
58%
abszolut nem sok mivel te is 18 alatti vagy 12 ev a beleegyezésj korhatár akkor van gáz ha te elobb betoltod a 18 at mint o a 14 et
nov. 9. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!