Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit jelent az ha egy srác...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fanny 2 kérdése:

Mit jelent az ha egy srác folyton bámul?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok és most csatlakoztam egy dráma csoporthoz. A csapat már eléggé összeszokott és én úgy érzem ,hogy egy picit kilógok onnan annak ellenére is ,hogy kedvesek velem.

Van egy fiú, nálam 1-2 évvel idősebb. Ő az aki az első óra óta folyamatosan bámul.Igazság szerint nem is bánom, mert eléggé szimpatikusnak tűnik.Szóval óra közben rengetegszer vettem észre ,hogy nagyon néz és csomószor volt olyan ,hogy percekig néztünk egymás szemébe miközben egyszer-kétszer elmosolyodott.

Igazság szerint még nem sokat beszéltem vele, mert kicsit ilyen magának való, inrovertáltabb személyiség, aki csak akkor beszél ha nagyon muszáj.

Igazából az lenne a kérdésem, hogy ez jelenthet e valamit vagy csak én látok többet ebbe a szituációba mint kéne?

Előre is köszi a segítséget. Legyen szép napod.

-F



nov. 11. 03:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ehhez atomfizikusnak lenni: tetszel neki. Ha neked is szimpatikus akkor lépj te, lehet, hogy csak túl bizonytalan. Akár jól is elsülhet.
nov. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

magának való, inrovertáltabb személyiség, aki csak akkor beszél ha nagyon muszáj.

tehát nincsenek neki lányok, és már nagyon örülne egy kedves lánynak az életében.

nov. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Nem az és nem ott kezdődik a baj, hogy bámuljátok egyást, hanem az, hogy ehhez mindenféle érzelmeket töttök vagy fantáziát. Ez a kölcsönös percekig tartó szemezgetés olyan mintha már kurnátok fejben szerintem, vagy pedig olyan mintha kurni akartok egymással, és ezt beszélitek meg szemezgetésssel.
nov. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%
17 éves vagy és nem fordult meg a fejedben az a szó, hogy biológia.
nov. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen bejössz neki meg láthatólag neked is bejön, csak néha nem mernek kezdeményezni, én ráírnek facebookon a helyedbe ha tudod a nevét, bejelölöd, nem gáz.
nov. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%
Meg akar dugni.
nov. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tetszessz neki. Mivel magának való, nem sok módon tudja kifejezni magát
nov. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tetszel neki, csak nem tud csajozni.
dec. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!