Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Máshogy néztek egy lányra, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Máshogy néztek egy lányra, ha ismert számotokra a kora?

Figyelt kérdés

Van a sulimban egy lány, arcra gyönyörű, mint egy felnőtt nő, mellei akkorák, hogy kb az egész iskolában top hármas, vagy legalább top 5, nem számolva azokat, akiknek a hasa nagyobb, mint a melle...

Borzasztóan jól néz ki, aztán kiderült, hogy hetedikes...

Hogy nézhet ki egy hetedikes ennyire jól? Szexibb, mint a 11-es osztálytársaim...



nov. 22. 06:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én igen. Nyílván nem kezdenék ki olyan lánnyal, aki korban és érettségben nem illik hozzám. Lehet nehéz lenne elengedni a külseje miatt, de reálisan nézve amúgy se lehetne jó kapcsolat így.
nov. 22. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem tudom elhinni, hogy egy ilyen lány ne legyen évekkel előrébb a koránál szellemi érettségben is

A kor már egy másik kérdés...

nov. 22. 07:45
 3/8 anonim ***** válasza:
81%

Valamennyire persze. Én is láttam már hetedikest akkora kannákkal, hogy a szemeim majdnem kiestek, de azért mégiscsak 20 fölött jártam akkoriban 😄


Más lett volna, ha mondjuk akkor vagy 14-15...

nov. 22. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
#2 Pont az ilyen lányok szoktak a legéretlenebbek lenni. Amikor rájönnek, hogy a kinézetükkel kb. bárkit megkaphatnak, akkor szokott elszállni az agyuk, onnantól fogva pedig nincs visszaút.
nov. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
8%
Ha nem tudnád, hány éves, és megtudnád, hogy bejössz neki, udvarolnál neki? Ha igen, akkor nincs miről beszélni. Idősebb lesz és akkor fejben is utoléri magát, de az is lehet, hogy fejben is érettebb. Ne a kora alapján dönts szerintem. Ismerd meg!
nov. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
96%
Még az is lehet, hogy bukott párszor, és valóban idősebb.
nov. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy máshogy tekintek rá akkor, ha korban a húgom is lehetne, vagy ha a nővérem, az idősebbeket jobban tisztelem, a fiatalabbakra meg jobban vigyázok
nov. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismételt éveket?
nov. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!