Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem egy lányba....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy lányba. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok. Pár hónappal ezelőtt kint voltam egyedül az utcán, sétálgattam. Ekkor észrevettem egy körülbelül nálam 2 évvel fiatalabb kislányt,lehetett olyan 13-14 év körül,és a nyílt utcán fogdosni kezdtem. Rá pár napra találkoztam szintén kint az utcán sétálva egy férfival,és egy kb 13 év körüli lánnyal. Kiderült,hogy a bántalmazott kislány és az édesapja volt az. Édesanyám is velem volt,vele sétálgattunk ekkor,és megszólított az apuka hogy ismered valahonnan ezt a gyereket? itt a kislányára célzott, és ekkor már eszembe jutott,hogy ez az a kislány akit kb 5 napja fogdostam? Mondja az apukája,hogy igen,és örülhetsz ha nem teszünk feljelntést. Ekkor egy kicsit betojtam. Azt mondta,hogy nem akar meglátni egyedül többet az utcán, különben feljelent. Rá pár napra egymagam hívtam a 112-t,és "feljelentettem" magam mint elkövetőt.Elmeséltem ezt a sztorit a-tól z-ig. Kérdezték hogy miért,mire én azt válaszoltam hogy bűnhődni akarok, mert tudom hogy hibáztam. Azóta már tud róla a kislány is és az édesapja is hogy feljelentettem magam,és az apuka jelezte a rendőrség felé, hogy csak azért nem jelent fel,mert hogy én már megtettem. Viszont most eszembe jutott,hogy az a kislány valami álomszép volt,és simán tudtam volna vele normális kapcsolatot teremteni,ha most nem molesztálom a nyílt utcán. Azóta szerelmi bánat + rendőrségi ügy. Szerintetek mi lesz a sorsom? Hogyan tovább?
nov. 22. 17:54
 1/6 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem, hogy ez miatt kirúgtak az iskolából is. Megkérdeztem egy barátomat is ezzel kapcsolatban hogy ő mit gondol, és azt mondta hogy elég szar helyzetbe vagyok.
nov. 22. 17:56
 2/6 anonim válasza:
100%
Lecsukni biztosan nem fognak.
nov. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
Bárcsak ismernélek. Elintézném, hogy ne kelljen többet ilyen földi problémákkal foglalkoznod, ha érted mire célzok
nov. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
63%
Full kamu a kérdésed..16évesen még te is kisfiú vagy 🤣🤷‍♀️ Hol sétálgat egyedül egy 13-14 éves kislány a sötétbe? ( mert gondolom nem fényes nappal molesztáltad a nyílt utcán)
nov. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
90%

Ember! Azt a lányt (még ha magadtól rá is jöttél, hogy nem volt helyes) molesztáltad! Felfogod? Lehet, hogy egy életre megnyomorítottad a lelkét, de az biztos, hogy ezentúl nem ugyanúgy fog a fiúkra nézni. A helyében biztos nem akarnám, hogy közeledj felém.

Egy ilyen kezdéssel nem lehet normális kapcsolatotok.

Persze, persze, egy idegen vagyok a neten, mit tudok én bármiről is, de könyörgöm, hagyd békén!

nov. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
82%
Gratulálok! Remélem tényleg olyan bűntetést kapsz, ami eltántorít a további ilyen akcióktól.
nov. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!