Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem egy lányba Mért...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy lányba Mért viselkedik így?

Figyelt kérdés

16F

Osztálytársammal eléggé közel kerültünk egymáshoz , nagyon müködik köztünk a kémia, órákon át tudunk egymással élőben beszélgetni


Úgy érzem hogy szerelmes vagyok belé , nagyon még így senkit nem szerettem mint őt


Nekem is azt mondta hogy senki iránt nem érzett még így és mindig hiányzok neki és rám gondol

Órán volt hogy fogtuk egymás kezét

Sokat ölelkezünk viszont még is azt mondta nekem meg pár embernek hogy nem szerelmes belém



2022. febr. 1. 21:13
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Dedó.
2022. febr. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
Lehet nem biztos az érzelmeiben, talán nála a szerelem egyenlő a járással, esetleg fél egy komolyabb kapcsolattól. Nem mondom, hogy a legjobb megoldás, mert lehet elilyeszted a "számonkéréssel", de mégis a legegyszerűbb, ha megkérdezed őt.
2022. febr. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szégyenlős..azért mondta, biztos fiatal még, nem tudja komolyan venni a dolgot.
2022. febr. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Talán nem elég érett rá, vagy esetleg cikinek tartja az érzéseit.
2022. febr. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Talán a lány szégyenlős vagy nem biztos az érzéseiben vagy mindkettő egyszerre! Az is lehet, hogy nem érett még egy párkapcsolathoz, mert fiatal hozzá!
2022. febr. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!