Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ugye azzal nincsen semmi gond...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye azzal nincsen semmi gond hogy ezt gondolom? (16 éves fiú)

Figyelt kérdés
Szóval beszélek egy 1 évvel fiatalabb leányal,vagy már egy hónapja. És beszéltem vele hogy majd koncertezünk majd a színpadon meg ő énekel, én adom a gitárt. És az nem probléma e,hogy ilyeneket gondolok hogy koncert után lefekszem vele vagy egy nyelves csókkal kezdeményezem a fellépés után. Nagyon bele vagyok bolondulva egyebkent rendes kívánom. Nem tudom hogy ez túlzás e mert nagyon szeretem és megvédeném mindentől. hűséges lennék mellette. imádnám a legjobban. Csak nem tudom hogy most ez tini korban mennyire normális ha ilyeneket gondolok. Nagyon köszönöm ha válaszolsz! Legyen szép napod/estéd/reggeled!

nov. 23. 16:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gond!!
nov. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gond!
nov. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem gond, de készülj rá, hogyha tényleg lekapnád, akkor pfán vágna :D
nov. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Semmi gond!


Én is így ba.sztam el a zenekart, meg utána az érettségit is🤣🤣🤣


Mindig ezek az énekes lányok...


Szintén gitárral csajoztam, ezért is kezdtem el🤘😝🤘

nov. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális. Csak ne nyomulj rá úgy, hogyha ő ezt nem akarja.
nov. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem gond, ha visszautasítás esetén nem lennél vele erőszakos.
nov. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Kedves 6 os! Nyilván nem is ilyen típus vagyok. :D
nov. 23. 21:25
 8/15 A kérdező kommentje:
Kedves 3 as! Szerintem élvezné mert álitása szerint nem is csókolózott. Én meg már igen szóval tanítanám. ;)
nov. 23. 21:42
 9/15 anonim ***** válasza:
24%
Hold up! Kajak zenélsz színpadon?
nov. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Kedves 9 es! Eddig csak anyáméknak léptem fel mint nagy rapper :D de meg lesz az a nagy szinpad is. (Vagyis a jóistent megkérve remelem.)
nov. 23. 23:46
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!