Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most mi tévő legyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Egy lány akivel alakulóm volt és amúgy kölcsönös volt a szimpátia meg minden, rájött, hogy a legjobb fiú barátja szerelmes belé (én is elég közel állok hozzá). Na ennek az lett a következménye, hogy elkezdett félni, mert nem akarta őt elveszíteni, és most úgy hogy a csaj tetszik nekem és neki is én elkezdett a legjobb barátjával járni. Tippek, hogy most mit csináljak? Csak értelmes válaszokat ha lehet. Előre is köszi!

dec. 6. 19:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha elkezdtek járni, akkor semmit ne csinálj, neked ott tovább dolgod nincs.
dec. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
65%
Várj türelmesen a háttérben.
dec. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1es. Igen, csak szerintem ez nem csak rólam szól. Ha engem kérdezel én nem lennék a srác helyében, és egyébként őt is sajnálom, mert játszanak az érzéseivel ami nem túl kedves

am köszi a válaszokat

dec. 6. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!