Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom mit érzek én, és ő...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit érzek én, és ő is ugyanazt érezheti e mint én?

Figyelt kérdés
Van egy srác, idéntől van együtt pár óránk. Így órákon nagyjából közel ülünk egymáshoz néha beszélgetünk, megkínál ha hoz valami kaját ilyenek. Meg így fura, de valahogy olyan mintha különösen figyelmes lenne velem, de lehet, hogy csak általánosságban ilyen. Viszont velem év elején még nem volt, kb 1-1,5 hónapja kezdtünk jóba lenni bejelöltük egymást, de így sulin kívül nem beszélünk illetve szeptemberben volt egy csaj aki tetszett neki, de azt nem tudom, hogy most ki tetszik neki. Emellett azt se tudom hogy én mit érzek. Ha tudom hogy 3 napig nem lesz vele órám akkor már várom hogy elteljen, meg amugy ha valamiről beszélgetünk vagy van valami utána nem tudok nem mosolyogni és így jó vele lenni, meg tökre bírom, de nem érzem azt a kirobbanó nagy érzést, hogy most oda vagyok érte. Szerintetek hogy tudnék rájönni először arra, hogy én mit érzek, majd arra hogy ő mit? Bár kétlem hogy bármit is akarna tőlem illetve annyira én se akarok most kapcsolatot, mert félek hogy akkor állandóan majd vele akarok lenni, rá gondolok, nem tudok tanulni, nem marad időm semmire. Csak akkor meg valahogy meg kéne próbálnom elengedni, de ahhoz meg már túlságosan megfogott.

dec. 7. 21:01
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volta egy osztálytársam a gimiben. Srác. Mindig egymás mellett ültünk.

Én írtam az énekóra vázlatát, mert lusta volt. Jó haverok voltunk,

sokat hülyéskedtünk, viccelődtünk, fél szavakból értettük egymást. Megosztottuk az uzsonnánkat. Nem értettük félre.

Nem kell mindenbe a végleteket belemagyarázni.

dec. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Így is folyamatosan rá gondolsz,kérdező. Még meg sem fogalmazódott benned,de valószínűleg már többet érzel mint szimpla barátság,különben nem írtad volna ki a kérdést ennek kapcsán.

Nem minden kapcsolat vagy szerelem kezdődik ezzel a "kirobbanó" érzéssel,és ez teljesen normális. Ahogy írtad,először tisztázd magadban,gondold át.

Gondolom attól is tartasz,hogy túlságosan megkedveled és kiderül hogy ő nem így érez..és ez is sajnos benne van a pakliban,de sosem tudhatjuk előre.

dec. 8. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!