Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szánalmas az, hogy nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szánalmas az, hogy nagyon vágyok arra hogy valaki szeressen és hogy én is szerethesek valakit?

Figyelt kérdés
Még sose volt kapcsolatom, eléggé kellemetlenül érzem magam amiatt hogy igazán szeretnék valakit szeretni, és arra is kimondottan vágyok, hogy más is szeressen. Kicsit szánalmasnak érzem magam ezért, magam sem értem miért. Normális ez, ha valaki sose tapasztalta meg milyen egy kapcsolatban lenni? Szerintetek is "gáz", hogy nagyon vágyok rá, vagy normális?

dec. 12. 22:17
A kérdező szavazást indított:
Igen, eléggé
Nem, normális hogy így érzel
24 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
40%
Hány éves vagy? Fiú lány?
dec. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy cipőben járunk. Nekem sem volt senkim, és én is vágyok rá, hogy szerethessek valakit, meg, hogy szeressenek. Szerintem ez teljesen normális és érthető emberi vágy. Hogy híres embereket idézzek: "Szeretném, ha szeretnének" /Ady Endre/
dec. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
30%
Szeretlek naposcsibém! 😍
dec. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ezzel semmi gond.
dec. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%
Nincs ezzel gond sokan vagyunk igy vele. Irj ha szeretnel beszelgethetünk 😊
dec. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Ez a természetes.

dec. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
dec. 19. 06:45
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
semmi szanalmas nincs ebben. ha elered h szeress valakit es o is szeressen vagni fogod h miert vagynak erre sokan
dec. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!