Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hát most mit tegyek? Letiltott...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hát most mit tegyek? Letiltottam a fiút, akivel alakulóban volt valami?

Figyelt kérdés

Nagyon röviden, marhára összegyűltek a dolgok suliban, és nagyon nincs türelmem senkihez, és felhúztam magam, és letiltottam azt a profilt, ami úgymond "közös" profil volt, csak ő és én követtem, nekem is van egy hasonló, ezen nagyjából képeket, és mintha egy közös történetet írnánk képekket, videókkal, stb...


Szóval két fiókról követtem, az egyikről letiltottam... Erre a másikkal kivett a követők közül, és privátba rakta a profilt...


Mit tegyek?


dec. 14. 19:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Nőlj fel.
dec. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Igy jar aki hisztis p.csakent viselkedik: hisztis p.csanak konyvelik el es lekoptatjak. Mindig lesz valami h.lye indokod hogy most epp miert tiltod le, durcazol szamara erthetetlen b.romsagokon, sertodsz meg artatlan felmondatokon mert neked most epp valami mas jar a fejedben es aaaahhh nem biiiirod...


Majd ha mar nem csak az lesz a szemed elott hogy en en en nekem nekem en en akarom kell nekem nekem, talan megerted.

dec. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok neked! Legközelebb gondolkodni kéne...
dec. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Mit tegyél? Járj indulatkezelési és önismereti tréningekre! Teljesen érthető, hogy így döntött, ő már kezdett megszeretni, erre te mit csinálsz? Letiltod. És nem indok, hogy szr napod volt, ugyanis pont, hogy ilyenkor a szerelmünk, vagy jóbarátunk az, akihez ilyenkor fordulhatunk, szóval te pont azt az embert lökted el, aki melletted állt volna.

Ha meg netán tényleg olyan személyiség, akihez jogosan nincs türelmed, akkor meg egyébként sem kellene közeledned hozzá. De 99%, hogy nem ez a helyzet, hanem te vagy egyszerűen elviselhetetlen. Tisztára mint egyik exem. Ha neki rossz napja volt, akkor másnak is az kellett, hogy legyen.

dec. 15. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, majd találni fog magának értelmes barátnőt.
dec. 15. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Megérdemelted, szánalmas vagy
dec. 15. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Jól döntöttél, mert így megkímélted őt egy csúnya csalódástól és egy hosszú kínlódástól.

Neked is jó ez, mert legközelebb már - TALÁN - értelmesebb leszel.

dec. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Jól kezelte. Pont így kell kezelni az önuralommal nem rendelkező kis királylányokat, akik azt hiszik körülöttük forog a világ. Arcra ejteni, hátha tanulnak belőle, és emberré formálódnak.

Mit tegyél?

Önreflexió, tanulj belőle, és mélyen gondolkozz el azon hogy miért lettél ilyen. Egyértelműen egy olyan srácra van szükséged aki nem tolerálja amikor nyomorékul viselkedsz, tehát egy normális gyereket buktál most.

dec. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a kérdést igazán, de ha tudsz neki írni, akkor meditálj egy kicsit, önreflexió, meg amiket eddig mondtak, és utána írj neki őszinte érzelmekből.
dec. 17. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

A fentiek után:

Keresd meg, legjobb személyesen, de legalább hívd fel, ha messze van.

Kérj bocsánatot.

Ismerd el, hogy hibáztál, lássa, hogy nem csak azért kérsz bocsánatot, hogy megint foglalkozzon veled.

Mond el neki, hogy szeretnéd, ha folytatnátok.

Mond el neki, hogy fontos ő neked.


Ezekből persze csak azokat, amiket komolyan gondolsz.

Ha már az elsőt sem, akkor hagyd.

dec. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!