Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez jogos elvárása a fiúnak?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jogos elvárása a fiúnak? Letiltottam, majd végül feloldottam, és azt mondja, hogy nem fog követni, amíg megvan az esélye, hogy újból letiltom?

Figyelt kérdés
Azt mondja, hogy ne haragudjak, de ő nem akarja megint átélni, hogy letiltom a semmiért, majd ha bebizonyítom neki, hogy tényleg nem fogom letiltani, akkor megteszi.
2023. márc. 1. 17:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért tiltottad le?
2023. márc. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom, volt egy rossz érzésem.
2023. márc. 1. 17:21
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
#2 Hát ezek után örülj, hogy még egyáltalán szóba áll veled... Igen, full jogos elvárás, hogy ok nélkül nem tiltigatsz le senkit.
2023. márc. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
*tiltogatsz
2023. márc. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
15%

Akkor fog követni, ha bebizonyítod hogy nem tiltod le újra. Ahhoz, hogy letilthasd követőnek kell lennie, amit addig nem csinál meg amíg nem bizonyítod hogy nem tiltod le. Amit ha akarnál sem tudnál megtenni, mert nem követőd pont azért, mert előbb még nem bizonyítottad be, hogy nem tiltod majd le.


Nehéz eldönteni, hogy ez csak egy sima hiszti, vagy így akar játszadozni, vagy esetleg érzelmileg zsarolni valamivel. Nincs szükséged ilyen buta drámákra, mert aki egy ilyen dolgon ilyen szinten kiakad, nem szeretnéd majd átélni amit egy valós problémánál művel.

2023. márc. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
És leírtad neki hogy miért tiltottad le? Tudod..kommunikáció? Valószínűleg nem, mert ez nem semmi, hanem egy ok, amit illene megvitatni. Ez a követés dolog elég hülyeségnek tűnik, félretéve, beszéljétek meg, aztán ha nem, akkor elválnak útjaitok.
2023. márc. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Örülj, hogy ezek után még szóba áll veled. Gyerekes vagy és hülyén viselkedtél, én ezek után hallani sem akarnék rólad. Csak szórakozol vele, ahelyett, hogy lenne eszed és kommunikálnátok.
2023. márc. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!