Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért nincs szerencsém a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs szerencsém a szerelemben?

Figyelt kérdés
Már nagyon sokszor voltam szerelmes, de egyszer sem jött össze. Kb 4 éve voltam először, nem kellettem a fiúnak, ki lettem kosarazva, aztán amikor nem érdekelt akkor szerelmet vallott. Utána jött még két fiú, szintén egyiknek sem kellettem. Nem értem hogy miért vagyok ennyire szerencsétlen, mindent próbáltam mindig jól csinálni. Most van egy fiú aki nagyon tetszik, de egyszerűen rettegek, hogy vele is ez lenne. Konkrétan már nem merek közeledni sem felé, mert azt hiszem neki sem kellenék. Érdekes ez az egész, mert egyébként az emberek szépnek tartanak, van önbizalmam, és nagyon jófej is vagyok. Valami tipp hogy hogyan közeledjek felé?
dec. 23. 20:39
 1/6 anonim ***** válasza:
66%

"Szépnek tartanak"

Minden adott ahhoz, hogy legyen valakid, csak te nem látod mert olyanok után mész akiknek nem kellesz....

Továbbra is járj csukott szemmel és meséld be ezt magadnak!

dec. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát lehet hogy adott hogy legyen valakim, tudom is hogy ki, csak nekem nem jön be.
dec. 23. 22:30
 3/6 anonim ***** válasza:
67%
Na látod, most válaszoltad meg magadnak, hogy te nem is a szerelemre mész hanem, hogy valaki jól nézzen ki és ahhoz akarod kötni az érzést is, nekem ennyi elég is volt a kérdésből.
dec. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
57%
Ha kikosarazott, egykor szeretted. Ha utana szerelmet vall miert nem jo? Ha egyszer tetszett.
dec. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hármas, de igen is a szerelemre megyek, nyilván nem csak a külső számít nálam hanem a belső is, de azért szeretném hogy jól nézzen ki az illető, olyannal nem szeretnék összejönni aki nem tetszik.
dec. 23. 23:01
 6/6 anonim ***** válasza:
89%
A párkeresés nehéz meló, és nagy eséllyel csak akkor lesz eredményes ha nem adod fel, szócal hajrá. Egyszer majd össszejön, addig meg ne csüggedj.
dec. 24. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!