Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Igaz lehet a mondás h akinek...

Igaz lehet a mondás h akinek szerencséje van a szerelemben annak a pénzel nincs szerencséje?

Figyelt kérdés

Totálisan ezt tapasztalom a csajokkal, h nekem egyszerűen nincs szerencsém, és mindig olyan banális hülyeségeken csúszok el de egyszerűen mindig elcsúszok.. amig pl ugyan annál a csajnál 1 másik pasi olyan simán eléri amit akar h csak lesek o.O

Ellenben a pénzügyekben pont fordítva van, ennek a pasinak nincs 1 fillérje se, 1ik napról a másikra él hozzám viszont még ha nem akarom akkor is dől a pénz. (van h az utcán sétálva botlok bele több ezer ft-okba de van h egy jó üzleti lehetőséget szúrok ki a több 100 közül)


2012. dec. 7. 01:23
 1/7 anonim ***** válasza:
nem hinném, ez csak olyan mondás. a fekete macska, kéményseprő és a létra sem igaz
2012. dec. 7. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Igaz. A nők elszedik az összes pénzét.:D
2012. dec. 7. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát ez valami új közmondás lehet - vagy én vagyok túl öreg, de ez így szól: "Akinek nincs szerencséje a szerelemben annak szerencséje van a kártyában"
2012. dec. 7. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom. De nekem pl. egyikkel sincs szerencsém...
2012. dec. 7. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Utolsó, és te h birod elviselni? :/

Én úgy már sztem rég kinyírtam volna magam :S

2012. dec. 7. 13:53
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez nem igaz. Nekem a pénzzel és a szerelemben is szerencsém van, nálam az egészség nem stimmel. :(
2012. dec. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Na az se jó, sőt, szerintem az a legrosszabb :/

Nekem ezek mind megvannak, jól vagyok, mindenem megvan, nemtudom volt-e olyan valaha h bármire is azt kellett mondanom h nem tudom megvenni, viszont a csajokkal nincs szerencsém :(

2012. dec. 8. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!