Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Vna egy crushom bár már nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LANGÖLBENEDEK kérdése:

Vna egy crushom bár már nem cursholom hanem szeretem van egy barátja(palija) akivel együt vna nem olyan rég ideje a pali 10.es a lány 9.es és én is 9es vagyok. és nem tudom mit csináljak mert nagyon jóba vagyok a lánnyal de nem tudja menyie szeretm?

Figyelt kérdés

Próbálom elengednia csajt de a pali kcsög vele (a lány is elmondta hogy a pali nem látja hogy szrl eisk neki hogy a pali bunko vele de nem haragszik rá és szereti) aza nagyobb baj hogy teljesen szrul vok miatta vágdosom/karmolom magam miatta tudom nem oldja meg de nagyon szr érzés sose voltam érzékeny tipus és volt már pár crushom de ottnem volt ez

fiuként hajnali 2ig csak a sírás kerülget és lassan jobban esne meghalni szakembernél voltm már család tudta kivül de nem segitetta családom egy f...nak tart mivel nem vagyok vágdosom magam le se szrják a clányt érdekli és ideges miatta.viberen midig ir hogy ugye nem csinálok semmit maggammal .Ő nem tudja hogy mennyire szeretem és hogy mennyire fontos nekem.volt már veletek is ilyen? mit csináljak szerintetek? nagyon szrul vok mostmárlelkileg



dec. 24. 17:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ne vagdosd magad, semmiféle lány miatt ne tegyél kárt magadban, pláne ennyi idősen ne depizz be emiatt.

Ha a pali köcsög vele, remélhetőleg minél előbb kidobja, 9. osztályban ritkán keletkeznek hosszú kapcsolatok.

Nem mondom, hogy azonnal vallj neki szerelmet, gondolom nem is akarnál, de legyél mellette, találkozz vele.

Viszont szerintem direktben ne uszítsd a pasi ellen, még a végén rosszul sül el a dolog, persze véleményed lehet róla.

dec. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Többször menj szakemberhez, mert önveszélyes vagy.
dec. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Keress egy magyartanárt és egy pszichológus is amúgy meg nem éri meg egy lány miatt ezt tenned.
dec. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!