Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az ilyen viccek humorosak,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen viccek humorosak, vagy sértőek?

Figyelt kérdés

Azt gondoltam, hogy humorosan hathat néha egy bunkónak is gondolható poén.


Pl ha a lány azt mondja, hogy nem tetszik ez a cipő, akkor a fiú mondja, hogy nekem meg te nem tetszel.(De ezt iróniából)


Lányok! Nektek belefér az ilyen vicc?



dec. 25. 20:34
1 2
 1/19 anonim válasza:
43%

Ha vicces lenne beleférne, csak hát nem vicces.

Meg amúgy is ki kérdezett téged?

dec. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Nem magamról írtam a kérdést, csak egyesek szerint vicces ha egy fiú így szivatja a lányokat iróniából
dec. 25. 20:43
 3/19 anonim ***** válasza:
92%
Én speciel abszolút nem értékelném
dec. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
95%

Embere válogatja. Ahogy láthatod az előző valaszolóknak nem tetszett, de én pl ismerek olyat aki az ilyen poénokat viccesnek találja szóval neki szoktam is mondani hasonlókat.


Szóval először ismrrt meg az embert, aztán mondj ilyet. Ha meg nagyon biztosra akarsz menni ismerd meg a társaságot akik hallják, hogy ők hogy reagálnának.

dec. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
96%

"egyesek szerint vicces ha egy fiú így szivatja a lányokat iróniából"

Igen, de amit írtál példának az kifejezetten sértő szerinten. Fiúként írom, minden második mondaton szarkasztikus, de azért vigyázok rá hogy senkit ne bántsak meg.

dec. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
#5 úgy értettem, hogy a sértések számítanak viccnek, de nyilvan az tulzas
dec. 25. 21:28
 7/19 anonim válasza:
95%

Nem mindegy, hogy milyen a viszonyod az adott lánnyal. Ha oda-vissza szoktátok szivatni egymást barátilag, akkor nem vészes, bár nekem nem tetszene. Ha csak random beszólsz egy ilyet, az sértő.


Illetve az sem mindegy, hogy úgymond ki vagy az osztályban. A "menőgyerektől" sokkal kevésbé veszik rossz néven, mint a fura srácoktól (tapasztalat)

dec. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
#7 nem iskolában gondoltam ezt, de igaz amugy h a karaktertol fugg
dec. 25. 22:09
 9/19 anonim ***** válasza:
93%

Egyetértek az előzőkkel, karakterfüggő.

Én 17L például nagyon szeretem az ilyen bántóbb vicceket, de nehéz hozzájuk találni olyat akiről tudom, hogy nem bántaná, ezért odafigyelek,

dec. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
74%

Az ilyen "visszavágós" viccekkel vigyazni kell,de lehetnek jók is.

Amit te írtál példának,az nem vicc,inkább rövid párbeszéd két 9 éves gyerek között

dec. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!