Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az ilyen viccek humorosak,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen viccek humorosak, vagy sértőek?

Figyelt kérdés

Azt gondoltam, hogy humorosan hathat néha egy bunkónak is gondolható poén.


Pl ha a lány azt mondja, hogy nem tetszik ez a cipő, akkor a fiú mondja, hogy nekem meg te nem tetszel.(De ezt iróniából)


Lányok! Nektek belefér az ilyen vicc?



dec. 25. 20:34
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
52%
Gyerekes bunkóság. Seggfej aki ilyenekkel poénkodik, bár ez poénnak is egy büdös nagy nulla. Amúgy fogyi vagy kérdező?(vicc volt) ;)
dec. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
En nem poenkodok ilyennel, csak kerdezek
dec. 25. 23:43
 13/19 anonim ***** válasza:
19%
Egyébként ez bántalmazó viselkedés, antiszociális magatartás.
dec. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
56%
Ez csak a kezdet, lesz rosszabb is.
dec. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb ember általában nem tetszik az embereknek. Vagy azzal van a baj, hogy kimondja? Mert eddig azt gondolta a lány, hogy szerelmes belé?
dec. 26. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Senior Séf ***** válasza:
81%
Valakivel nevetni építő, de valakin nevetni egyáltalán nem.
dec. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
49%
Ezt szerintem nem vicces.
dec. 27. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
42%

Én imádok poénkodni, sokszor túl is tolom. Aki ilyen miatt megsértődik, elég nagy s*ggfej.


De építő jellegű kritikára soha nem szabad a példa szerint reagálni, mert amúgy is ritka kincs az olyan ember, és még a végén legközelebb nem mondja meg, ha rusnya a cipőm.

dec. 27. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
68%
Van egy srác akivel viccből sokszor beszólunk egymásnak, ugratjuk egymást. Volt hogy valamikor túlzásba vitte akkor rá szóltam, de nem szokott ebből sértődés lenni kettőnk között. Ha valaki más próbálná így viccelődni velem valószínűleg nem örülnék neki. Nála azért nem zavar mert jó a viszonyunk, és én is ezt csinálom vele.
dec. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!