Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan kezdeményezhetnék a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdeményezhetnék a csajnál?

Figyelt kérdés

Eléggé megetetszett egy lány az alattunk lévő osztályból, és kezdeményezni szeretnék nála. Egyátalán nem ismerjük egymást, gyakran látom viszont a folyósón, olyankor általában szemezünk egy pillanatig.

Az egyetlen probléma, hogy kis kutatást követően megtaláltam az instagram profilját és beugrott a képei alapján, hogy több mint 2 éve ráírtam ismerkedés kérdésével, és akkor kaptam egy diszkrét elutasítást (akkor még életemben nem láttam személyesen csak a képei alapján tűnt szimpatikusnak). Akkor még nem egy suliban jártunk, szerintem és remélem mostanra fogalma sincs hogy én írtam rá.

Kérdésem, hogy hogyan tudnék kezdeményezni nála? Az instán való ráírás így kiütve, hisz egyből lejönne neki, hogy már egyszer elutasított. Szivesen leszólítanám személyesen, viszont még nem szólítottam le idegen lányokat és nem igazán tudom hogyan kellene.

Én 17/f, Ő 16/l

Bármilyen tanács, tipp?



dec. 26. 23:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
12%
Belecsípsz a fenekébe
dec. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Lazy Lover ***** válasza:
33%
Hívd el randira
dec. 27. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%

"még nem szólítottam le idegen lányokat és nem igazán tudom hogyan kellene"



Hát idegen lányokat sehogy. Előbb barátkozni kéne vele, és csak utána "bepróbálkozni".

dec. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
6%
Dick pick
dec. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nagyon kérlek titeket, normális válaszokat írjatok. Tŕnyleg tanácstalan vagyok és ez fontos számomra...
dec. 27. 11:59
 6/13 anonim ***** válasza:
80%

Rádnéz.

3 mp szabály.

Odamész, és mondj neki bármit tökmindegy mit. A lényeg hogy tökös vagy és odamentél. Értékelni fogja nagyon. A nők a talpraesett magabiztos fickókat szeretik.

dec. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 redstorm72 válasza:
88%
Oda mész hozzá, megmondod, hogy szeretnél valamit kérdezni tőle és a lényegre térsz. Szimpatikus és szívesen megismernéd. Ha elutasít legalább tudod, hogy nincs esély és nem ragadsz bele egy plátói kapcsolatba :)
dec. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Hat ha ugynaz az insta profilod amival anno rairtal akkor gyorsan rajon hogy egysuer mar elutasitott irni ujra nem irnek de ha odamesz hozza es megkerdezed hogy lenne kedve elmenni kajalni😀 mondjuk akkor meg talan lehet eselyed de ha mar egyszer elkuldott meg ha virtualisan is 😀 en nem foglakoznek vele sajnos nagy eselye van hogy élőbe is elkuld 😢
jan. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

"gyakran látom viszont a folyósón, olyankor általában szemezünk egy pillanatig."

Vagyis még csak szemezni sem szemeztek, mert ahhoz bámulni kéne egymást, az szemezés, de az, hogy egymásra néztek egy pillanatig, az nem az.

Úgy látszik nem érdekled őt. Ne is foglalkozz olyan lánnyal, aki magától nem figyel fel rád.

Keresd meg instán, nézd meg van-e barátja. Lehet, hogy foglalt.

febr. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

"Az instán való ráírás így kiütve, hisz egyből lejönne neki, hogy már egyszer elutasított."

Akkor meg mit akarsz? 😂

febr. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!