Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Kezdeményezhetek ha egyszer...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdeményezhetek ha egyszer visszautasítottam?

Figyelt kérdés
Vam egy fiú akivel barátok vagyunk és még tavaly ősszel bevallotta, hogy bejövök neki, viszont én akkor visszautasítottam, mert akkor még nem tetszett és nem is akartam kapcsolatot. Viszont azóta átgondoltam a helyzetet és rájöttem, hogy mégis tetszik. Ő viszont közben azóta igazából túl van ezen és csak barátként tekint rám, de ez nem biztos, csak azután ezt mondta, hogy visszautasítottam. Lenne értelme ezután elmondani neki az igazat, vagy így inkább hagyjam?

2022. máj. 16. 23:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
22%
hagyjad, csak magadat égetnéd le....ezt a vonatot már lekésted.
2022. máj. 17. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
Szituáció függő, lehet, hogy még mindjg bejössz neki. Viszont ha mégsem, akkor igaza van az elsőnek és nem csak fölösleges kör lenne belőle, hanem beégés is. A reakcióiból kéne rájönnöd, hogy mi is a helyzet pontosan, amiben itt segíteni nem igazán tudunk.
2022. máj. 17. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
Igazából 50-50 a dolog sikeressége. Lehet h elmondod neki aztán úgy érzi valami B terv, de az is lehet h még mindig tetszel neki és megpróbálná veled.
2022. máj. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Nekem akik régen tetszettek, azok még mindig tetszenek, függetlenül attól, hogy visszautasítottak. Szóval szerintem kezdeményezhetsz, főleg, hogy nem fordult el tőled és továbbra is barátként kezel.
2022. máj. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem mondd el neki. Minden mindegy stílusban. Az érzéseidet enyhén lekicsinyítve. Így nincs sok vesztenivalód.
2022. máj. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%
Én megtenném. Simán lehet, hogy még mindig tetszel neki.
2022. máj. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem is mondd el. Én amúgy pont ilyen helyzetben vagyok, csak fordítva. Volt egy lány, akivel szerettem volna ismerkedni, de ő se akart kapcsolatot, aztán így nem lett belőle semmi. De azóta is beszélgetünk, meg jóban vagyunk. Én nagyon örülnék, hogyha elmondaná, ha ez a helyzet, mert még mindig odavagyok érte.
2022. máj. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
90%

Belegondoltam, milyen vicces lenne, ha az utolsó kommentelő lenne az a srác 😅

De félretéve a bennem lakozó romantikus álmodozót, én is azt mondanám, hogy inkább próbáld meg, mert ez a lelked nyomná, lehet egész életedben. Maximum azt mondja, hogy bocs nem, illetve ha be is égsz, senki nem fog erre emlékezni, de ha nem próbálod meg bánni fogod, hogy miért nem, és tépelődni fogsz.

Egy próbát megér, lehet ez lesz életed nagy szerelme. Én szurkolok nektek! 😊😉

2022. máj. 18. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem próbálkozz be, különösen, ha a srác nem jár senkivel még.


Ha nemet mondd, akkor legalább így tisztázva lenne a dolog, és mindketten továbbléphettek.


És simán lehet, hogy még mindig bejössz neki, akkor meg hajrá!

2022. máj. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem simán. Ha az elutasítás nem durva volt a részedről, és leírásod alapján nem két hét telt el, hanem több idő, ami alatt te is, ő is és a helyzeted is változott, miért tagadnád meg az esélyt. A srác egyszer lépett, és elutasítottad, ő már nem lép, akkor sem, ha. Te viszont léphetsz, és ha a srácban nincs sértettség, akkor normálisan kezeli a helyzetet akkor is, ha nem jönnél be már neki.


Egyszóval rajta!

2022. máj. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!