Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Barátnőitekre ráírni ér?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Barátnőitekre ráírni ér?

Figyelt kérdés
Ha ráírna a barátnőtökre valaki (haverkodni) ti megengednétek?

dec. 27. 17:39
1 2 3 4
 1/36 anonim válasza:
60%
Jol nézel ki?
dec. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%
Attol függ ha mondjuk egy haveri társaság akkor nem zavar, megha tenyleg csak barátkoznál
dec. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
#2 nem rólam van itt szó, de igazad van
dec. 27. 18:22
 4/36 A kérdező kommentje:
Sokaknál az is gond, ha valaki azt írja a barátnőjüknek, hogy hány éves vagy? vagy hogy mizu
dec. 27. 18:35
 5/36 anonim ***** válasza:
78%

Ez nagyon furcsa kérdés. Erre mit írjak?

Ha tudod a csajról, hogy van neki barátja, akkor minek írsz rá? Ismerkedni akarsz? Mert ha igen, akkor azt nem hagynám szó nélkül.

Ha bármi más egyéb, akkor nem érdekel, nincs közöm hozzá, csak sajnos manapság ezt nagyon nehéz elképzelni, hogy egy dögös csajra valaki úgy ír rá, hogy nem ismerkedni akar, hanem valami más miatt.

dec. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
100%

4



Hát de ez az, hogy miért kérdezed ha nem ismerkedni akarsz?

Legyünk őszinték egymáshoz, ismerkedési szándékkal írsz rá a lányra, ugye?

dec. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
#6 itt nem rólam van szó hanem általánosságban amit megfigyeltem
dec. 27. 18:41
 8/36 A kérdező kommentje:
Őszintén én azt gondolom, hogy ha valaki ráir egy lányra azzal, hogy hány éves, hova valósi és elkezdenek beszélni szia mizukat, annak közr nincs a megcsaláshoz
dec. 27. 18:42
 9/36 anonim ***** válasza:
78%

7


Tök mindegy, általánosságban is igaz, amit írtam, 99%-ban ismerkedési szándékkal írnak a lányokra, ezt tudom, mert a barátnőm is folyamatosan kapja az ilyen üzeneteket.

dec. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:
#9 és ha a barátnődet valaki megkerdezné hetente, hogy milyen napja volt és elbeszélgetnének mint barát mit szólnál? Szerintem az ismerkedés sem problémás.
dec. 27. 18:46
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!