Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Ti vissza szoktatok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti vissza szoktatok gondolni néha az ex barátnőitekre? Hiányzik nektek? Vágytok néha arra, hogy újra találkozzatok/beszélgessetek?

Figyelt kérdés
2019. jan. 27. 20:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze, tudod, ha rajtatok kívülálló ok miatt szakítottatok, akkor hiányozni tud nagyon is :(
2019. jan. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én igen. Van akivel nem állnék többet szóba, mivel megcsalt és elég csúnyán is váltunk el. De ez az egyetlen nő akivel nem szívesen beszélnék az egész univerzumban. Minden más exemmel szívesen beszélnék, ha írna. Gyakran gondokok mellesleg exeimre, volt akivel hiába volt szakítás és miattunk, attól ő még kedves számomra, hiszen van multunk, intim viszonyban voltunk és szerettem, ezek nem múlnak el csak úgy nyomtalanul.
2019. jan. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ez a hiányérzet mennyi idő után alakul ki? Miért nem beszéltek akkor már?
2019. jan. 27. 21:03
 4/6 anonim válasza:
90%

Én lány vagyok,de igen,egyik nap azon gondolkoztam hogy milyen jó lenne róla megtudni valamit,úgyhogy ráírtam

Azért szakítottunk,mert hirtelen isnerkedtünk meg,és hirtelen jöttünk össze,vagy na...értitek

Nem tudtunk annyit találkozni,de békével váltunk el

Amúgy tök jól elbeszélgettünk

16 L

2019. jan. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
77%
Nem, mivel soha nem is volt! 22 éves létemre, megvagyok én a bőrömben...
2019. jan. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
39%
Pont ma hívtam fel😥
2019. jan. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!