Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Engedjem neki hogy megcsókoljon?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engedjem neki hogy megcsókoljon?

Figyelt kérdés

Megismertem egy fiút. Nagyon cuki, értelmes, tudom hogy szeret engem, illünk egymáshoz. Sokat célozgatott rá hogy meg akar csókolni a következő randin, ez lenne az első csókom. Kedvelem őt de nem érzem azt a fellángolást, mert egy kicsit még mindig valaki mást szeretek de az a fiú nem lehet az enyém, próbálom elfelejteni. Szerintetek bele lehet még szeretni valakibe egy csók után?

Nem szeretném az első csókomat"elpazarolni" és a fiút sem szeretném kihasználni:-/



jan. 3. 23:53
 1/8 anonim ***** válasza:
46%
Csokolozz vele
jan. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
#1 köszi, de mi alapján döntöttél így? Érdekel
jan. 4. 00:02
 3/8 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem ne. Pont azért, mert habár kedveled, de távolról sem vagy belé szerelmes. Ha meg találod a megfelelő fiút, nála nem fog felmerülni benned ilyen kérdés.

És egy jótanács: ne menj bele kapcsolatba, ameddig az előzőt nem zártad le! Ez nem csak neked lesz rossz, de igazából a másikat is átvered vele.

jan. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%

Hát én nem tenném.

Főleg, hogy ennyire fontos neked az első, akkor ne olyannal legyen, aki nem is tetszik annyira.

Ha eddig nem éreztél fellangolast, a csóktól sem fogsz.

jan. 4. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
92%

Ne menj bele kapcsolatba, ameddig az előzőt nem zártad le!

Az egy dolog, hogy ez neked sem jó... de ezzel csúnyán becsapod a másikat!

jan. 4. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem egy szájra puszi beleférne. Ez amolyan középút, hiszen a srác kap valamennyit belőled, neked is jó érzés, de az első igazi csókodat mégsem pazarlod el. Pár másdpercre összeérnek az ajkaitok, ennyi az egész. Egyébként egy csók egy csomó dolgot kivált az agyban, amik erősítik a vonzalmat, de általában akkor jó a csók, ha a vonzalom már megvan.
jan. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
73%
Ez a "kapcsolat" csak hitegetés lenne részedről.
jan. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne verd át, ne hitegesd és ne engedj neki csak azért mert ő szeretné, ehhez két ember kell.
jan. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!