Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A legtöbb fiú miért "fél" a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb fiú miért "fél" a nőktől?

Figyelt kérdés

Sokszor annyira ég a pofám, hogy nekem kell kezdeményeznem és emiatt nem tudom eldönteni hogy az illetőnek mik a szándékai. Meg ezt a jelenséget sok helyen láttam szét meme elve.

18l



jan. 4. 00:25
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
24%
Azért mert alacsony az önbizalmuk / egzisztenciájuk. Hozzáteszem, hogy ilyen egyénekkel teljesen feleslegesen kezdeményezel még ha tetszel is az illetőnek egy idő után úgyis megunod, hogy egy rakás szerencsétlenség az illető, úgyhogy jobb magukra hagyni ezeket.
jan. 4. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
89%

"ég a pofám"

Pontosan miért is?

Egyenjogúság van.


Amúgy ez az egyik gond: fellazultak az eddigi normák. Nem tanítják a fiatalokat arra (sem), hogy hogyan kell udvarolni, vagy hogyan kell fogadni az udvarlást. Nincs helyszíne sem az udvarlásnak. Régen a fiatalok bálba mentek. Ma egy buli, koncert nem erre való.

Vagy ha egy lány elejtette a zsebkendőjét, az elég egyértelmű volt. Vagyis a fiatalnak nem kellett félnie, mert tudta, hogy mikor mit tehet, és melyik jel mit jelent.

Mi van ma? Egyáltalán: kinek van még (nem papír) zsebkendője?

Vagy mondj egyetlen olyan szöveget, amivel oda lehet menni úgy egy lányhoz, hogy 10 lányból egy se legyen utána otromba veled! Nincs ilyen.

A lányoknak sem tanítják az udvarias elküldő szövegeket, ezért mond sok lány ordenáré bunkó szöveget. Ugye tanítani kéne a jót.


Ez az egyik probléma.

A másik az, hogy mind a politikának, mind a kereskedelemnek az a jó, ha boldogtalan, határozatlan és neveletlen emberek élnek EGYEDÜL.

Belőlük lesz a jó fogyasztó és a jó szavazó (birka).

Ehhez alkalmazkodik a média (álhírgyárak) és a nevelés (lezüllesztett iskolák) is.


No most ebből az egyenjogúság az jó dolog, azt nem kéne megszüntetni. De nevelni kellene embereket (fiúkat és lányokat is), hogyan viselkedjenek normálisan.

Nyugaton ez már jobban megy, ott például a nők is kezdeményezhetnek, és senki nem néz rájuk furán.

A butaságot, neveletlenséget viszont meg kéne szüntetni. De hogyan? A döntéshozóknak más az érdeke.

jan. 4. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
86%
Honnan veszed hogy a fiúk félnek a nőktől? Egy fiú sem fé a nőtől. Az hogy vaalaki egy társaságban nem akar semmit senkitől és nem akar ismerkedni és barátkozni egy nővel, az miért félelem tőlük? Egyszerűen az anyagiak és a környezet nem oké az ismerkedéshez és kész. Vannak akik komolyan gondolnak dolgokat, és nem kockáztatnak. Az hogy te örökké kapcsolatra vágysz egy fiúval, az em biztos hogy mindenkinek jó. Vannak akik a céljukkal törődnének inkább, és csak akkor ismerkednek, ha már ellértek valamit. Senki sem szeret szegénységben élni! Nem mindenkit lehet csak a szép ruhákkal megvenni. 27f
jan. 4. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

A visszautasítástól félnek, nem a nőtől. Minden nő akit leszólítanak egy fix visszajelzést kap arról, hogy vonzó. Minden férfi akit elutasítanak, meg elszontyolodik kicsit, hogy mit is gondolt, talán másféle lányoknál kéne próbálkoznia.

Ezért kegyesebb dolog egy tinder ami azt mondja: Igen, ő neki te is bejössz!

És ki sem szolgáltatja, hogy hány meg hány nőt húztál jobbra, miközben egy nőnek fentartása lesz, ha 1-2 barátnője vagy ismerőse lekoptatta a Bélát.

Én mindig csak idegenekkel ismerkedtem, olyan helyeken amiken évente egyszer ha járok.

jan. 4. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
91%
Őszintén? Ilyen arrogáns nőnél én sem akarnék kezdeményezni. Pedig aztán én attól sem féltem, hogy egy olimpikontól randit kérjek. :D
jan. 4. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
visszautasítástól félnek, a körülmények nem megfelelőek(úgy gondolja). Nőknek ha nem nagyon ronda akkor alapvetően válogatniuk kell a felkérésekben, a férfinak meg megélni sok visszautasítást egy lehetséges igenért. Utana meg a nőt meg kell hódítani, szeretni, szórakoztatni…. A nők sem adnak egyértelmű jeleket, a férfiak sem feltétlen értelmezik egyértelmű jelnek azt ami szerinted az. főleg fiatalon amikor még mindenki gyűjti a tapasztalatot ebben a témában.Nem csajoznak inkább csak sodródnak. Amit te érzel “ég a pofám” az az elvárások miatt van, miert a nő menjen oda, miert a nő kezdeményezzen. Nő elvárja hogy a férfi kezdjen. Részben ez is a visszautasítástól való félelem, mi van ha nem is kellesz neki csak beugrott a hal, kiadod magad közben nem kellettél neki… ugyanúgy megélitek a szar oldalát ti is ilyenkor.
jan. 4. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 Versenyzővagyok ***** válasza:
17%
Hmm én felszednélek😛
jan. 4. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
87%

Azt azért lássuk be, hogy sok nő (lány) erősen visszaél a helyzetével és

a. kihasználja és/vagy

b. megalázza

a pasit, mondván, hogy a nő...


Ne feledjük, a mainstream elfogadott irányzat szerint a férfi fizeti legalább részben a nő ruháit, ő visz meglepiket... Amennyire van jó oldala, annyira sok rossz oldala is van annak, hogy nőt keres magának egy férfi. Nagyon nem mindegy, kit fog ki az ember, s mivel senkire nincs ráírva, ez bizonytalanságot szül, és ettől a bizonytalanságtól félnek.

jan. 4. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
44%
Azèrt mert tapasztalatlan éretlen kisfiúk még. Fel kéne állni a gép mögül, és valamit csinálni. De náluk max az a kezdeményezés hogy lájkolják valami képedet. 😅
jan. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
86%
A legtöbb lány miért "fél" a férfiaktól?
jan. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!