Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tini lanyok nektek melyik jön...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tini lanyok nektek melyik jön be jobban? Egy idösebb vagy egy fiatalabb srac?

Figyelt kérdés
jan. 6. 16:03
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
69%
Utolsó, ebben a korbon nem is az a lényeg, hogy puccos helyre járnanak meg együtt lakjanak. Az az egészséges ha kb azonos koruak és nem öreg férfiakkal jönnek össze
jan. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%

18 éves vagyok, én adtam az egyik korombeliek választ. A barátom 7 hónappal idősebb, mint én, szóval egyértelműen korombeli.

Nos, nem érzem úgy, hogy "beszoptam" volna vele. Egy éve vagyunk együtt. Kaptam már virágot tőle többször is. Az együtt lakást még nem igényelném akkor sem, ha lenne hol, szóval, az idősebb, egzisztenciával rendelkező pasi esetén sem, hiszen még gimnáziumba járok, egyszerűbb otthonról. Egyrészt, nem tudom, hogy miért aszerint ítélünk meg valakit, hogy "van-e helye dugni", szerintem bőven nem ez a leglényegesebb a kapcsolatban, még csak nem is maga a szex. De ha már ez a kérdés, akkor nem tudom, miért ne lehetne az adott fiú szobájában elintézni ezt.

Nem mondanám, hogy a barátom bénázik a kapcsolatban. Sőt.

Lényeg a lényeg, nem cserélném le őt egy idősebb pasira csak azért, mert ő jobb anyagi körülményekkel és több tapasztalattal rendelkezne ilyen téren. Szerintem jó ezeket együtt felfedezni.

jan. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
83%

#10 "És a "Korombeliek" válaszolókból hányan szopják be?" - Na és az idősebb gyökerekkel/lúzerekkel hányan szívják meg? Akik képesek elhitetni a csajjal, hogy fontos, elviszik puccos helyekre, kap ezer szál virágot, aztán a szex után szépen lekoptatják őket.:D Vagy ez a része nem baj? Ez így rendben van?

Na és azokkal is jobb, akik életükben nőhöz sem tudtak szólni, ezért inkább fiatal, befolyásolható csajokat hülyítenek? Azokkal jobb? Persze, biztosan, minden tizenéves csaj egy kihasználó patkányt, vagy lúzert szeretne, teljesen igazad van...


Külön tetszik, hogy azzal "érvelsz", hogy a kortárs kioffolhatja. Hát igen, a kortárs kioffolja, nem pedig átveri, kihasználja és megfosztja minden önbizalmától.

jan. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%
#10 nekem teljesen más értékek a fontosak. Nem azt keresem egy férfiban hogy mindent megvegyen nekem és mindenféle jó étterembe vigyen vagy jó autója legyen. Nekem a belső értékek számítanak. Lehet hogy a korombeliek nagyrésze még nem olyan érett, de ők nem pénzzel akarnak levenni a lábamról a belső értékeik hiánya miatt.
jan. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
5%
Bejön - akinek a folyószámlájára, és végül az én pénztárcámba több pénz: bejön.
jan. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim válasza:
73%

Mikor 18 éves lettem, bepróbalkozott egy 30-40es férfi. A pénzével próbált lenyűgözni, de azt akarta, hogy őszintén szeressem🤣.

Igen, a nőknek átlagosan az idősebb férfiak tetszenek, de minden életkorban a SAJÁT KOROSZTÁLYUK. Tehát 1-5 évvel idősebb.

Akiknek tényleg tetszenek az öreg pasik tinikorban, ott általában nagyon durva komplexusok vannak és ritka akinek tényleg ennyire elcseszett a kapcsolata az apukajával.

Nagyon sok helyen olvasom, hogy a férfiak jobban öregszenek és státusszal mindig van esélyük a fiatal lányoknál. Igen, néhány lánynál tényleg, de ők általában sem romantikus sem szexuális vonzalmat nem éreznek irántuk. (A pénztárca vonzó csak🥰)

Tehát az, hogy a féfiak 30+ évesen a legvonzóbbak, egy hatalmas illúzió és őszintén undorodom a hasonló gondolkozású férfiaktól, nekem ez olyan pedos…

jan. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 NTBS ***** válasza:
69%
A jókora többségük a saját korosztályát preferálja.
jan. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
66%
30as pasi vagyok, bejövök a fiatal csajoknak akiknek ez a korosztály a vonzó. Ezt sem lehet általánosítani. Van aki a korosztályát keresi van aki az idősebbet.
jan. 26. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%

Velem egykorúak jönnek be.

Nem kell pénz, se drága ajándékok és ételek.

Nekem csak a srác kell aki kedves, segít, és törődik velem.

febr. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
27%

Nekem az 50-es, tokás, lógó mellű, sörhasú, mackónadrágos, makkoscipős férfiak jönnek be. 😍

Előny még az átható alkoholszag, hiányos fogazat, ritkuló zsíros, korpás haj és rögtön szerelmes leszek! 😍

Remélem illik rád a leírás, kérdező és rám írsz privátban!

17/L

febr. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!