Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A Fiúk (akik még"gyerekek")...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Fiúk (akik még"gyerekek") azok inkább az idősebb, vagy a fiatalabb lányokra buknak?

Figyelt kérdés

2018. máj. 12. 15:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Nincs megszabva. Bár nekem még sosem tetszett nálam idősebb lány
2018. máj. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Én úgy gondolom, hogy a fiatalabbakra, amit az alábbival tudok alátámasztani.


Vegyünk egy 30-as évei végén vagy 40-es évei elején járó őszülő halántékú, jó megjelenésű, ápolt de infantilis vagy tinédzser lelkivilágú férfit.


Na most nyilván nem a korban hozzáillő (35-40) nőknél próbálkozik akik ilyenkor már pánikszerűen családot akarnak, ha még nem jött össze addig. Ha pedig egy férfi ,,gyerek", akkor valamennyire tisztában van azzal a ténnyel, hogy a saját felnőtté válásával kapcsolatban is vannak még elvarratlan szálak.


Nő pedig nyilván kell - ha másért nem is - a biológiai szükségletek kielégítésére. A kategóriából kifolyólag gondolom 14-20 év közötti lány lehetsz aki találkozott egy idősebb férfival, és az ilyen személyiségjeggyel rendelkezik.


Arra vigyázz, hogy attól még, hogy egy lelkileg nem teljesen felnőtt emberről van szó, ahhoz nagyon is értenek, hogy a korukat kihasználva magukba bolondítsák a kiszemelt fiatalabb lányt, akik nem titkon vonzódnak korban idősebb vagy jelentősen idősebb férfiakhoz. (Brad Pitt, George Clooney, Eros Ramazzotti, Robbie Williams meg a további 40-es 50-es közhelyes macsógépek)


Üdv

2018. máj. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
20 alatt a fiúknak nagyjából mindegy, csak luk legyen rajta. 20-25 fölött kezd el, a hormonok szelídülésével szépen-lassacskán kialakulni a női ideál.
2018. máj. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A férfiak nagy része egyébként a fiatalabb nőkhöz vonzódik.
2018. máj. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyénfüggű..Van akinek a fiatal csajok jönnek be,viszont vannak olyanok is akik idősebbekre,sőtt,vannak olyanok is akik a Milfekre buknak..Szóval jól írta az első,nincs megszabva
2018. máj. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
21 vagyok, olyan 12 evesre saccolnam a koromat mert annyira gyerekes vagyok :D engem a 30+ os nok erdekelnek csak es kizarolag.
2018. máj. 14. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Belya Ákos válasza:
Őszintén megmondva... Nekem mindig az idősebb lányok jöttek be, velem egykoruakkal nem igazán ismerkedtem mert ők nekem túl gyerekesek voltak. Így van az hogy 17-21 éves barátaim vannak és volt egy 4 évvel idősebb (16 éves) barátnőm 12/f
2018. dec. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
16 éves koromig csurgattam a nyálam minden csajra aki 20 alatt volt 😂😂😂😂😂😂😂😂
2019. febr. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!