Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszhetek neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszhetek neki?

Figyelt kérdés

Egy eve ismerem a lanyt ugy hogy azota parszor talalkoztunk de ugy h a pasijaval volt…legtobbszor focimeccseken talalkoztunk es ott osszeakadt a tekintetunk mindig. Van amikor kicsit rám mosolyog, valamikor csak egymás szemébe nézünk. A nyáron volt, hogy a városban sétáltunk en a haverjaimmal, o is 2 fiubaratjaval(?) eloszor nem vettem eszre hogy o az a lany csak kesobb, akkor hatra neztem, lattam hogy engem nez, de azutan rogton elkapta a tekintetet.

Tetszhetek neki szerintetek, ugy hogy jelenleg van pasija?



jan. 9. 22:22
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem irni hogy még nem beszeltunk sohasem mivel eleg ritkan futottunk ossze
jan. 9. 22:23
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért nézett, mert érzékelte, hogy ismerős vagy valahonnan. Ne vetítsd bele semmit.
jan. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Es a hosszu szemkontaktus meg a mosolygas?
jan. 9. 22:51
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Tetszhetsz neki, de ez nem jelenti azt, hogy le fogja cserélni a barátját.
jan. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!