Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek hogy egy fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy egy fiú szépen lassan kiszeressen belőlem?

Figyelt kérdés
Vagy egy fiú akivel egy osztályba járok és már régóta irok vele kezdett megtetszeni nekem de kivulrol nem csak a személyisége nagyan szerettem veke irni le se tudtam tenni a telefont. De egyszer megirta nekem higy többet erez irantam és visszautasitottam mert nem akartam meg pasit. Utanna nagyon le volt törve lattam rajta minden nap milyen szomoru és ugy gondoltam megirom neki hogy csak baratkent irunk tovább ő beleegyezett de mikor irtunk mindig feljott a téma hogy mikor lehetek már a nője meg ilyenek és nagyon siettetni akarta a dolgot én meg megelegedtem és megmondtam neki hogy en nem vagyok neki eleg nem vagyok jo és letultottam. A barátnőmre ráirt higy mit tegyen hogy vegyen rá engem hogy tiltsam vissza es a baratnőm ra is vett visszatiltottam megbeszéltünk a dolgokat elmondta hogy en vagyok élete szereleme sose hagyna el velem képzelte el a jövőjét csaladját és mondtam neki oké lehet valami de ne siesse el a dolgokat és utanna megint beszéltem vele csomo ideig és aztán elkezdett nagyon szerelmes dolgokrol beszelni meg bókolni nekem és én is neki aztán elhivott randizni és én mentem vele. De ez méh szünetbe volt. Mikor jött a suli egymáshoz se mertünk szólni meg mindig előre megbeszéltük higy puszi ölelés legyen de ő ezeket nagyon túl reagalta hogy reggel legyen puszi meg mikor hazamegyünk a sulibol hát mondom okés. De nagyon nehen ment nem tudtam mindig úgy nézni rá kezdtem rájönni hogy annyira nem is érzek iranta semmit csak a személyisége tetszik meg hogy totál olyan mint én csak fiúba. De sajnos kezdem úgy érezni hogy nem érzek iránta suerelmet pedig ő mindent megtett hogy szeressem a randin is nagyon cuki volt az iskolaba is probált velem beszélni, de én a többiek előtt nem mertem felválalni de nem tudom olyan fura volt és erőltettet de viccből minidg piszkált az mondjuk nagyon cuki volt a randin egy hajgumim is odaadtam neki. Én ezeket elmondtam neki egy idő után és teljesen megértette hogy én így érzek. És azt mondta akarmi is van ő engem fog szeretni senki mást örökké igy lesz. Én meg már sirtam ezen hogy ennyire magamba bolomditottam ezt a fiút én meg csak baratságot érzek iránta fogalmam sincs mit tegyek. Van ötletetek? Vagy volt bárki ilyen helyzetben? Mondjátok el véleményeteket.

jan. 10. 20:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A mai nap témáiból kiindulva, egyszerűen csak rajzold le őt és add át neki a rajzodat. 79-92% eséllyel nagy távolságot fog tőled tartani.
jan. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Pl. mondd meg neki, hogy nem érsz rá, mert elhatároztad, hogy megtanulsz magyarul fogalmazni és helyesen írni.
jan. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Ő is félanalfabéta?
jan. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj vele minél kevesebbet.
jan. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ott rontottad el, hogy elkezdtél beszélni vele. Ne beszelj vele, ne sajnáld meg
jan. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Kerüld el.
jan. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
47%
Hány évesek vagytok?
jan. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!