Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak, hogy kiszeresse...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy kiszeressen belőlem egy fiú, aki borzalmasan belémesett, és nem akarom megbántani?

Figyelt kérdés
Tehát van ez a fiú,és nagyon érzékeny,egy kicsit fiatalabb nálam,és nagyon kedves meg minden,de egyszerűen nem vagyok belé szerelmes,és ezt meg is mondtam neki(többször is),de ő folyamatosan kísérget mindenhová,mindig követ,ugyanoda akar járni sportolni,ahova én is,és folyton megnézi a levelezéseimet(pl amiket órán írok a barátnőimnek).És amikor többször is visszautasítottam,sírt,és múltkor elküldött egy levelezést,amiben az egyik barátjával beszélget,és leírja,hogy örök vesztesnek érzi magát,és nem tud elfelejteni,meg hogy minden percben rám gondol,és hogy este mindig romantikus filmeket néz,és sír a happy end-nél...Nem akarom megbántani,de ez így nem mehet tovább,és nem tudom,hogy mit lépjek..jól jönne,ha segítenétek.

2017. márc. 18. 15:58
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Uh,ez nehéz eset.

Talán jobb lenne ha legközelebb mikor megint ott van veled,akkor annyit kérsz tőle,hogy bármennyire fáj is neki,fogadja el,hogy te nem szeretnél tőle semmit,s megkéred,hogy ne kísérjen mindenhova,mert neked így rossz,s majd úgyis megtalálja az igazit.

2017. márc. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!