Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Gimiben honnan lehet tudni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gimiben honnan lehet tudni egy fiúról, hogy meleg?

Figyelt kérdés
Viselkedés, öltözködés...stb?

jan. 14. 20:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%
Sehonnan. Vagy nyíltan meleg vagy nemlehet megmondani
jan. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
#1 lehet nyíltan meleg úgy, hogy nem jelentette be az egész sulinak. Azért biztos vannak jelek, hogy tudjam akkkor, ha mondjuk nem vagyok a közeli ismerőse
jan. 14. 20:43
 3/17 anonim ***** válasza:
63%
Ez én, amikor abban ringatom magam, hogy ha a kiszemeltem nem lehet az enyém, akkor legalább meleg legyen, hogy más csajé se lehessen, és velem megmaradjon legjobb barátnak. 😂
jan. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
29%

Van egy fiúbarátom, aki meleg. Azt mondják az osztálytársaim,hogy igen ő egyértelműen látszik hogy az.

Esetleg valamilyen hobbi mondjuk tánc,éneklés.Csak lányokkal barátkozik,sok lány barátja van.Vagy jobban megérti magát lányokkal.

jan. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
23%
Kézrátételes, empirikus módon történő kísérlet útján.
jan. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
69%

Te lány vagy és tetszik neked egy fiú?


Akkor azt találtad kifogásnak hogy biztos meleg, azert hogy ne kelljen kezdeményezned!?

jan. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
88%

Jaj azt hogy biztos meleg valaki rasutik olyanokra is akik igenyesek, akiknek nagyon sok lany baratjuk van...stb


Altalaban azok a melegek akikrol nem is gondolja senki

jan. 14. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
86%
Biztosra csak akkor tudhatod, ha tesz arról, hogy más is lássa. Ezen kívül sajnos nagyon nehéz megmondani, még tippelni sem könnyű. Én például meg voltam róla győződve, hogy az egyik szaktársam meleg, de nem az, helyette egy olyan barátom coming outolt, akiről nem is gondoltam volna.
jan. 15. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
91%

Igazából max, ha tőle, vagy a legjobb barátjától tudod meg.


Ne külső alapján ítéld, mert nagyon sok olyan fiú aki melegnek néz ki, de nem az.


Ha csak csajokkal ismerkedik, és fiúkat néz meg, akkor lehet hogy meleg, vagy biszex.

jan. 15. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
87%
Nyilván ez sem 100 százalék de akik a legnagyobb meleg gyűlölők, azok közül sokról derül ki hogy mizu van. Rájöttek hogy melegek, de nem örülnek neki, és mivel nem akarják hogy mások is tudják, harsányan szidják a melegeket minden téren elhatárolva magukat tőlük. A végén meg már annyira igyekeznek hogy ez lesz feltűnő.
jan. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!