Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha legjobb barátom egy meleg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha legjobb barátom egy meleg fiú de én szerelmes lettem lettem belé akkor mit tegyek?

Figyelt kérdés

nov. 23. 17:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha csaj vagy akkor felejtsd el.
nov. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%
hagyd békén szegény fiút, mi nem világos abból hogy nem a lányokhozz vónzódik és nem kér belőled??
nov. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

1.ő a legjobb barátom

2.igaz szerelmileg nem kér belőlem de ő vett magunknak szeretlek feliratú barátság karkötöt.Akkor??mi van??

nov. 23. 17:27
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szeret, mint barát.
nov. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%
Probald meg ujra baratkent szeretni... meg ha hetero lenne akkor se lenne jo, ha megromlana emiatt a baratsagotok. Probaljd ugy gondolni ra mintha egy testver lenne, hatha igy kihabarodsz belole.
nov. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
98%
2-es nem mászott rá a lány, nyugodjál mar le... Nézd már meg hány olyan kérdés van a homo kategóriában, hogy: hetero a barátom beleszerettem stb. Oda-vissza megy ez, sajnos. Es ők még orált is kínálnak.
nov. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

3. a lányok is vesznek egymásnak ilyet ember! és csak barátságból.

mint ahogy a lány barátok is kézen fogva sétálnak, lezbis szelfiket csinálnak, babámnak szerelmemnek hivják egymást, mégis csak barátok és semmi több!

nov. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha passzív homoszexuális, akkor ne csodálkozz, hogy vett Neked olyan feliratú karkötőt, mert akkor " csajos " egy kicsit és a barátjának gondol, szóval Neki sokat jelent barátilag az a karkötő...

Ha homoszexuális am sem működne Vele a párkapcsolat, mert nem fog tudni rád úgy nézni, mint nőre férfiként, hanem nőre, mint barátnő és nincs kémia a nők fele.

Ha nagyon zavar a dolog kérdezd meg akkor nyiltan, hogy homoszexuális vagy biszexuális, ha homoszexuális, akkor hiába vagy szerelmes, nem fog beléd szeretni.

Ha biszexuális van esélyed.

Ennyi.

nov. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
94%
Barátként szeret, semmi több.
nov. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Hogyha homokos akkor nyilván nem tudsz vele mit kezdeni bármennyire is szeretnéd.
nov. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!