Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? A többi lent...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? A többi lent...

Figyelt kérdés

Nagyon megtetszett nekem a Földrajz tanárom aki most 50 éves ( én 17 vagyok) és nem tudom hogy mihez kezdjek az érzéseimel. Csak miatta járok plusz földrajz órákra és nagyon sokat szoktam vele beszélni szünetekbe is... SOKSZOR ő keres meg engem. Ma megkérdezte tőlem nem akkarok ingyenes magán órákon részt venni nála a tanáriban nem tudom hogy most tévő legyen...

17L



#tanár #földrajz #Őisszerett
jan. 24. 11:42
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
* most tévő legyen...: most mi tévő legyek
jan. 24. 11:44
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
Jo kis kamu
jan. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Menj be a szertartba es megtudod
jan. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
93%

Tanáriban mások is szoktak lenni, nem ott fog rád mászni ha erre számítasz.

Ha annyira tetszik és nincs párja akkor érettségizz és utána meglehet próbálni.

jan. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
De én most akkarom 😭
jan. 24. 12:27
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy ő azt akarná. Akkor inkább magához hívna át, hiszen a tanáriban nem lehet dugni. Szerintem rohadtul félreérted a helyzetet és ő igazából csak azt hiszi, hogy szorgalmas vagym
jan. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
82%
jézusom...
jan. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Majd elmúlik. Én 12-13 éves kisfiúként az osztályfőnökömért voltam ennyire oda, és pár hónapig, maax fél évig, ha tartott. Gondolkodj egy kicsit logikusan:

Te 17 éves vagy, ő egy 50 éves ember. Mi a bánatot akarsz tőle? Meg ha neki is van egy kis esze, akkor nem fog rádmászni, tekintettel arra, hogy egy életre is eltilthatják a tanári állásától, ha ez kitudódik!

jan. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
A szerelem vaktérkép.
jan. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Senior Séf ***** válasza:
43%
Óvszer legyen nálad.
jan. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!