Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Normális, hogy romantikus...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy romantikus kötődést érzek egy tanárom iránt?

Figyelt kérdés

Van egy énektanárom, akihez lassan 2 éve járok énekelni. Azonban mostanában elkezdtem rá egy kicsit más szemmel nézni, mint eddig.


Korábban nem volt kapcsolatom, egy-két fiúhoz volt csak közöm, de valahogy már az elején nem tudták nekem megadni azt, amire vágytam.


Mindig is egy olyan embert képzeltem magam mellé, mint Ő. Aki stabil mentálisan és érzelmileg, éretten gondolkodik, odafigyel rám és ki tudja mutatni felém a támogatását és a szeretetét.


Olyan hülyeség, hiszen a tanárom, van köztünk 9 év, de valahogy mégis annyira jól érzem magam vele. Akármit csinálok, nem múlik el ez a fura romantikus érzésem vele kapcsolatban...


Van itt olyan, aki már volt hasonló szituációban? Mit tudnék tenni? Bármilyen vélemény, tapasztalat vagy jótanács jöhet.


19L



jan. 24. 19:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
85%
8. Ha így is lenne, mi ezzel a probléma? Egyébként 9 év nem a világvége. Ismerek olyan párokat is, akik között legalább 10 év van, és olyanokat is, ahol a pasi a fiatalabb. Tökjól megvannak.
jan. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
82%
19 éves vagy. Simán belefér a korkülönbség. Nem vagy már gyerek, azzal randizol, akivel szeretnél. Nyugodtan nyiss felé romantikusan, nem hinném, hogy a korod akadály lenne neki.
jan. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
59%

9 év az nem sok, a kérdezőnek ez a "ő egy mentálisan stabil férfi, egyáltalán nem olyan mint a kortársaim" szövege kicsit fárasztó. Olyan nagy korkülönbség nincs köztetek. Lehet, hogy azért nem érted a "jeleit", mert nincsenek is. Azaz nem azért nem bírsz olvasni a jelekben, mert egy férfihoz nem tudom milyen érettség kell, hanem mert egyszerűen nincsenek. Ennyire ne legyél körülményes...


Kortól és mentális stabilitáson stb. kívül alapvetően minden férfi hasonlóan reagál, ha tetszik neki egy nő. Vagy megvan a "bizsergés" a levegőben, vagy nincs. Ha olyan van és rád mozdul, azt tudni fogod még akkor is, ha ő a dalai láma.

jan. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

19 vagy- ilyenkor 9 év már nem olyan drámai

ha jól értem, nem az iskolai tanárod


Ha nincs családja, ne fogd vissza magad, ismerkedjetek

jan. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem dugjad meg, vetkőzz le előtte és állni fog az a farok egyből.
jan. 31. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy volt középiskolai tanárom az egyik diákjával jött össze, miután már leérettségizett. Pont 9 év van közöttük. Azóta már összeházasodtak és van 4 gyerekük. Szerintem a szerelem az egy érdekes dolog, akár az is lehet, hogy ő is hasonlóan érez irántad
febr. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!