Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Normális könyveket (klasszikus...

Normális könyveket (klasszikusok) már senki sem olvas, csak ezeket a "YA" meg "vámpíros romantikus" meg ilyeneket?

Figyelt kérdés
2023. júl. 13. 12:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%

Én "normális" könyveket és vámpíros romantikus könyveket is olvasok.

Probléma?

2023. júl. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
90%

Kicsit unalmas téma ez már, havi szinten feldobja valaki.

Mit jelent a "normális" egyébként? Amit te annak tartasz?

Ki az a "senki"? Lehet, rossz körökben mozogsz, ha ott mindenki csak ifjúságit meg romantikust olvas, és ez neked nem tetszik. Ha neked ez a mérce emberekkel kapcsolatban, akkor menj máshova.

Szeretném tudni, mire alapozottak ezek a "senki-mindenki" féle kijelentések, mert azt egy kérdezőnek sem sikerült még leírnia.

2023. júl. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Scifi,fantasy a zsánerem.
2023. júl. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Ketteske: én ugyan nem járok ilyen cringe emberkék közé, de ha felmegyek pl. a Molyra, mindenhol ezeket látom. Vannak például kihívásaim, és letépem a hajam, amikor látom, miket olvasnak az emberek.
2023. júl. 13. 16:54
 5/18 anonim ***** válasza:
88%
Kérdezőcske: Azt javaslom akkor, hogy a mentális állapotod érdekében próbálj túllépni ezen, és foglalkozz a saját életeddel. Hátha egyszer egy szintbe kerül az orrod a fejeddel.
2023. júl. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
88%

Kérdező: az esetleg nem lehet hogy akik az úgymond normális könyveket (is) olvassák, nem feltétlenül regisztráltak/aktívak az olyan közösségi terekben mint amilyen a moly[pont]hu? Avagy lehet hogy a romantikus/YA/vámpíros téma inkább a fiatalokat vonzza, akik nagyobb számban reprezentáltak a közösségi médiában és szívesebben játszanak ilyen kihívásokat is, nem?


Szeritnem egyszerűen túl hamar vonsz le következtetéseket.

2023. júl. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
65%

Nem, ma már senki más nem olvas szépirodalmat csak te. Egyéniség vagy.

(Én most a Feltámadást olvasom, elég jó, de tény hogy nem egy gyorsan haladó sztori. Nem vagyok regisztrálva semmi ilyen könyves közösségbe. Olvasni szeretek, nem másoknak flexelni azzal hogy mit olvasok.)

2023. júl. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
35%
Olvasok klasszikus irodalmat is és szórakoztató regényeket is, bár sem a YA, sem a "vámpíros romantikus" nem az én stílusom, de azért a szórakoztató irodalomban is vannak értékes könyvek, jó írók, nem csak végletek vannak. A moly.hu-n is regisztrálva vagyok, sőt könyves facebook csoportban is részt veszek. Mindkét helyről kapok nagyon jó könyvajánlásokat, mindkét helyen meg lehet találni azokat az embereket, akiknek hasonló az ízlésük, érdeklődési körük, ugyanis ha ezeket az oldalakat jól használja az ember, akkor hasznos barátságokat köthet és információkat kaphat másoktól, beszélgethet olyanokkal, akik szintén szeretnek olvasni, könyveket és tapasztalatokat lehet cserélgetni. Nem, nem csak flexelésre lehet őket használni kedves #7 válaszoló, ettől a kijelentésedtől te sem leszel Egyéniség.
2023. júl. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
80%
Imádom Dosztojevszkijt,Babits Mihályt,Csáth Gézát,Orwellt stb...De most jelenleg olvasok a te mércéd szerint nem normális könyvet. A könyvolvasás szórakozás tehát,ha valami könnyedre vágyom ami segít kicsit kikapcsolni akkor nem Victor Hugotól fogom elolvasni a nyomorultakat hanem például Kollár Bettitől a vonzás törvényét.Nem lehet mindig "normális" könyveket olvasni. Ha csak Dosztojevszkijt olvasnék olvasnék már kiugrottam volna az ablakon a sok keserűségtől. Szabó Magda számomra ugyanez. Nagyon szeretem,de megviselnek a könyvei lelkileg ez van. Kellenek a vámpíros romantikus könyvek is
2023. júl. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
22%

#8 Hol írtam, hogy csak arra lehet őket használni? És kit érdekel hogy te mire használod? Nem rólad volt szó, hanem a kérdezőről. Mire jó olyan kijelentésken is bedurcizni amiknek köze nincs hozzád?

Szeretek nem egyéniség lenni. Jobb mint a sértődős snowflake állapot.

2023. júl. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!