Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk szerintetek mire véljem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk szerintetek mire véljem?

Figyelt kérdés

Szeretném a segítségeteket kérni fiúk ugyanis nem tudok fiú aggyal gondolkodni. A történet úgy kezdődik hogy bekövettem egy srácot aki nagyon tetszik. Neki privát az oldala, és engedélyezte hogy kövessem. Ez mind szép és jó de rögtön mikor engedélyezte hogy kövessem ki rakott egy képet amin volt egy fiú és egy lány és a fiú átöleli a lányt. Ezt szerintem nekem szánta mivel hetek óta nem rakott fel semmit, ezért gondolom azt hogy ez nekem szólt. Ami a legnagyobb kétejt kelti bennem az az hogy nem követett vissza.


Viszont a kérdésem az hogy ha tetszik a lány csak akkor üzenettek így neki? Vagy egyáltalán ha nem tetszik egy lány akkor üzengettek neki így képpel? Főleg ilyen szerelmes képpel?



jan. 25. 19:14
 1/8 anonim ***** válasza:
92%

"Viszont a kérdésem az hogy ha tetszik a lány csak akkor üzengettek így neki?"

Bírom hogy úgy kezeled mintha tény és való lenne, hogy neked akart utalgatni ezzel

Ahogy már a másik kérdésednél is elmondták, ne legyél "delulu". Ha akarsz tőle valamit, kezdeményezz, h nem akarsz, engedd el.

jan. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%

Lehet hogy csak most jött össze a csajjal és ez puszta véletlen

Meg ha tetszik ha nem nem képekkel fogok üzengetni

jan. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%

A múltkor még a seggét fogta a képen.

De akkor is elmondták, a többezer követővel, nem neked szánta. Vissza se követett.

jan. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A legnagyobb kétely, hogy nem ír, nem keres.

Ha tetszel neki vagy szeretne valamit tőled majd ír.

jan. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A nők miért akarnak mindent túlbonyolítani? Nem, a fiúk nem szoktak dekódolhatatlan jeleket küldözgetni meg utalgatni ilyen 8dimenziós logikai rejtvényeken keresztül. Mi vagy odamegyünk egyenesen ha akarunk valamit, vagy felemésztjük magunkat belülről ha nincs elég bátorságunk. Én az utóbbit preferálom, de vannak akiknek van tökük
jan. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
81%
Szerintem csak azért fogadott el, mert ismer téged és semmri más. Amúgy az nem lehet, hogy a testvére?
jan. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
84%

Ismered egyáltalán a srácot személyesen? Vagy mondjuk egy énekes?

Mert a népszerűség kedvéért mindenkinek engedélyezi a követést. Meg úgy kb mindenki azért van fent, hogy minél több emberrel megossza az életét.

jan. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Ez nem igaz, én rengeteg lánnyal beszélek képekbe de nincsenek irántuk érzelmeim. Nyugodtan beszélgess vele.
febr. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!