Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit lehet tenni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Van egy fiú nagyon tetszik, egy suliba járunk. Megvan a feszültség, sőtt a srác is adja nekem a jeleket. pl.: Sokszor összenézünk, vagy rajtakapom hogy néz, mindig mellém áll (fizikailag), előre enged az ajtóba, és amikor a közelébe vagyok kicsit gyerekes, vicces :D Ezekből levettem hogy tetszek neki, de nem tudom hogy viszonozzam, vagy adjak jelet hogy nekem is bejön.

jan. 30. 16:32
 1/5 anonim ***** válasza:
91%

Beszélgess vele:D

Elképesztően bonyolult,tudom tudom

jan. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Fiúként mondom, hogy sztem azzal nem ártasz ha odamész hozzá és elmondod értelmesen és érthetően azt, hogy ő tetszik neked.

Jelekkel inkább ne próbálkozz azon kívül, hogy határozottan és számára észrevehetően félreinted, félrehúzod őt amikor beszélni akarsz vele, de jobb lenne ha leszólítod és félrehívod amikor beszélni szeretnél vele.

A szöveg se legyen túl bonyolult, hanem inkább rövidebb és lényegretörő. Amennyiben szeretnéd szívesen segítek ebben.

Viszont az interneten való rákeresést és ráírást szerintem inkább hagyd, elég az szerintem ha csak rákeresel és alapszinten tájékozótsz róla ott és/vagy az osztálytársainál, barátainál kérdezz rá ha ismered bármelyiket. Lehetőleg ezt a keresést és/vagy érdeklődést ne verd/verjétek nagy dobra ha megtörténik, mert szerintem nem túl etikus az alapvető dolgok (pl.: használt keresztnév) kiderítésén kívül.

Illetve ha bármi kérdésed van akkor nyugodtan jelezd azt felém.

Ha van bármi fejlemény azt szívesen olvasnám/hallanám.

jan. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is beszélgetni érdemes.
jan. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi!! Szólok ha van fejlemény!
jan. 31. 18:35
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

4-es köszi


2-es voltam

jan. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!