Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes belém vagy sem? Leh...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes belém vagy sem? Lehet, hogy féltékennyé akar tenni? Én meg mit érezhetek? Miért nem tudom eldönteni, hogy tetszik e vagy sem?

Figyelt kérdés

Van egy fiú az iskolában aki már tavaly év elején is sokszor pillantott felém,énekelgetett mellettem, de mindig csak mellettem, mutogatta nekem az izmait stb.

Volt olyan is, hogy megkérdezte mi a kedvenc zeném

és másnap azt énekelte, fütyülte. Volt ilyen sorozatokkal is, megkérdezte,hogy miért az a pali jön be nekem. Én erre persze nem tudtam mit mondani...

Aztán tavaly az egyik barátnőmmel chatalt, mert vele jóban volt/van, és valahogy engem is szóbahozott, persze csak egy üzenetben és nem folyton rólam irogatott.

Meg rengetegszer feltűnt, hogy a haverjai is mindig mosolyognak, ha mellettük megyek el.

De azt tudni kell, hogy én visszahúzódobb lány vagyok, az iskolában nem beszélek nagyon másokkal az osztálytársaimon kívül. Ő nem az osztálytársam.(de van egy közös faktunk)


Szóval ez volt tavaly.

Nekem valahogy feltűnt, de mivel nem volt soha senkim, már pár csalódási élményben is részesültem,ezért nem mertem nagyon viszonyozni a dolgokat. Azt sem tudtam mit érzek. Volt, hogy folyton rá gondoltam, de volt olyan, hogy teljesen közömbösen tekintettem rá. Meg talán egy picit megilyedek és néha van az az érzés, hogy milyen gáz lenne, ha vele együtt lennék, tuti nevetnének rajtam.( ő nem az a helyes fajta fiú, inkább csak jófej, vicces, de nem az a „fuh de menő”) és tulajdonképpen ezért nem küldtem neki én is „jeleket”.


Aztán idén év elején szintén bókolgatott stb. Míg egyik nap újra megkérdezte, azt amiről már egy éve(!!!) beszéltünk, ráadásul sok ember előtt,társaság között, hogy miért pont az a pali jön be nekem a sorozatból. Hát basszus én ott nagyon meglepődtem, feszengtem és eleve is rossz napom volt, ìgy idegesen válaszoltam,hogy haggyon már békén!

Erre láttam rajta, hogy nem esett jól neki. De ezek után nem mertem odamenni hozzá, bocsánatot kérni, mert gyáva vagyok és szerintem itt rontottam el. Meg ott, hogy eleve nem mindig viszonyoztam a bókolgatást. Csak nagyon ritkán.


Ugyanis két napra rá összejött egy lánnyal.


Akivel még mindig együtt vannak. Viszont attól függetlenül mindig csinálja ezt velem, csak látom hogy ölelkeznek stb. Mindig illegeti magát nekem, fütyörészik, mosolyog, de van barátnője. Bár nyilván ritkábbak mostmár ezek a dolgok, de akkor is csinálja.


Meg rájöttem, hogy rohadtul fáj az, ha látom őket együtt. De lehet, hogy jogosan csinálja ő és csak túllépett rajtam. Lehetséges? Megunta, hogy nem történik semmi? Vagy egyszerűen mutatni akarja, hogy mást is tud szerezni stb. És féltékennyé akar tenni?


Kérlek segítsetek mert kellett valahová, valakinek leírnom. Barátnőim nem olyanok akik ezzel kezdenének valamit, nem merem seniknek se elmondani mi van, és ez gáz. Nagyon nem jó ez így!

(Köszi, hogy végigolvastad!)



dec. 2. 09:19
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem sosem akart tőled semmit, max tartalék voltál neki.
dec. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem. Csak játszott veled és jól esett neki hogy valakit hülyíthet. Voltam már én is ebben a szituban. Engedd el.

16/l

dec. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
59%
Én szeretnélek, ha szeretnéd.
dec. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy neked is bejött az, hogy tetszettél neki. Nem ő, hanem, hogy valaki bókolt. Szerintem csak csajt keres magának. Szerintem jól tetted, hogy nem mentél bele, mert szégyelted volna őt.

16l

dec. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Csak simán szórakozott típus. Fütyörészik ő mindenkinek.

És csaja van, már mindegy is.

dec. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Igen, valószínűleg hagyni fogom már őt. Tényleg nem éri meg vele foglalkoznom.

És amúgy (4. Válaszoló)tényleg lehet,hogy bejött az, hogy valaki bókol...

dec. 3. 08:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!