Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak, ha a kiszemelt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha a kiszemelt lány barátnője nagyon ellenem van, és befolyásolja a lányt?

Figyelt kérdés
A lánynak tetszik amit csinálok (verseket írok, dalokat szerzek), de a barátnője azt mondja, hogy mennyire gáz, szánalmas, és a lány hallgat rá?
febr. 1. 23:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Akkor az a lány nem hozzád való sem műveltségben, sem szellemileg, sem érettségben.


Felejtsd el.

febr. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Hááát...ha mondjuk arról írsz dalokat, hogy embereket belezel ki, akkor lehet én is azt mondanám a barátnőmnek, hogy inkább ne. De ha nem erről van szó, akkor simán csak buta a kiszemelted.:/

Max annyit tudsz tenni, hogy a szemébe mondod, hogyha innentől a barátnőjère hallgat, akkor vége.

febr. 2. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
79%
Hívd el a lányt és koptasd le a barinőt.
febr. 2. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
De folyton rajta lóg, pl. ha épp nem tudunk találkozni, konkrétan belép a profiljába, és onnan küldözget hangüzeneteket, akár.
febr. 2. 08:21
 5/14 A kérdező kommentje:
Voltaképp, néha már azt sem tudom, hogy neki írok, vagy a barátnőjének.
febr. 2. 08:35
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Jól sakkban tartja a kiszemeltedet. Kérdés hogy mivel?
febr. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Belep a profiljaba es a neveben irogat uzeneteket, es ezt a kiszemelted hagyja?


Vagy valami ordas kamu ez a kerdes, vagy ket (harom) tizevesrol beszelunk. Ennel idosebbeknek mar biztosan tobb esze van.

febr. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

7

Nem biztos hogy kamu, hidd el én is láttam már olyat amin nagyon meglepődtem.

febr. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

6: Annyit tudok, hogy el volt a csaj lába törve, és azóta eléggé rámászott.


7: Igen. De mondjuk az össze barátja ezt csinálta. 15 éves a lány, én idősebb.

febr. 2. 11:05
 10/14 A kérdező kommentje:
Barátja, mint: hímje.
febr. 2. 11:06
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!