Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak ha szeretem a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha szeretem a tanárom? Ő is szeret engem?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok ebben az évben máshol kezdtem az iskolát és meg ismertem a testnevelés tanárom és nagyon de nagyon tetszik.

De az a baj ,hogy 34 éves de nagyon vicces és a szüleimmel se volt valami jó kapcsolatom így nem rég elköltöztem de hogy magam fent tartsam dolgozom ez számomra nehéz időszak de itt van.

Hétfőn volt a születésnapom és felköszöntött egy muffinal és mindig beszélgetünk órán mert állandóan csak röpi van amiben nem igazán vagyok jó meg pár osztálytársam se így le lehet ülnünk.

Ma megölelt.


febr. 7. 18:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Inkább a nyelvtantanároddal kellene közelebbi, de szakmai kapcsolatot kiépítened. Ha a ki akarod rúgatni a tesitanárod, akkor csak hagyd, hogy ölelgessen!
febr. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
98%

Kihasznál...

Nem szeret, de ő látja, hogy neked bejön.

Neked tombolnak a hormonaid, tapasztalatlan vagy...

febr. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%

Jaj jaj megint egy tesitanár. Sajnos nem szeret. Vagy csak félreérted a figyelmét (bár ölelgetnie szigorúan tilos a diákjait) vagy ha tényleg akar valamit az teljesen törvénytelen és erkölcstelen is. Kétszer annyi idős mint te. Egy felnőtt férfitól nem normális ha egy gyerekkel kezd. Igen tudom te már nagynak érzed magad, de technikailag gyerek vagy.

Semmiképpen ne menj bele semmilyen viszonyba mert mindenképpen te fogsz rosszul járni.

Sajnos tapasztalatból beszélek.

febr. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%
A legvalószínűbb forgatókönyv, hogy egyszer megdug majd, aztán ennyi.
febr. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
4# vsz ballagás után nyári szünetben elhív sétálni és aztán felhív lakására..
febr. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
100%
Dugjatok és lesz egy közös gyerek... erről film is keszült. ADAM SANDLER
febr. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Tegyük fel, hogy nem kihasználni akar, és összejöttök. (Ne merüljünk el abban, hogy ezt szabad-e.) Hogyan tovább?
febr. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
28%
Hallod, én nagyon megdícsérlek azért, mert munkával tartod fenn magad, de szomorú nekem, hogy elmentél szüleidtől, nem értem miért, ez nem jó... Tessék visszaköltözni és szeretni őket...
febr. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Kedves 8. kommentelő hidd el nem jó kedvemből csináltam.
febr. 9. 17:33
 10/13 anonim válasza:
55%

Itt a legfontosabb kérdésre kellene tudnod a választ

Mégpedig

Hogy szexelnél-e vele

Ennyi idősen nem akarja senki újból kezdeni a hosszas több hónapos randevúzgatást, udvarlást

Első 3alkalom maximum aztán a szex dönti el ki merre megy tovább

febr. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!