Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Elutasított, de úgy veszem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elutasított, de úgy veszem észre, mintha mégis akarna valamit?

Figyelt kérdés
Gimibe járunk. Már pár hete, hogy jobban feltűnt, hogy egy csaj állandóan szemez velem. Eleinte gondoltam azt, hogy csak összeért a tekintetünk véletlen, viszont mikor kémia óra előtt állunk az osztálytársaimmal akkor ő az egyik barátnőjével mindig elhaladnak mellettünk. Ekkor ő csak a szemembe nézett, mosolygott, másra nem figyelt. Tudni kell, hogy ilyen félénkebbnek tűnik. Azt vettem észre, mintha a barátnője mögé bújna el az előbbi példám után. Gondoltam, hogy ráírok, mivel más osztályba jár ezért nehezebb találni olyan pillanatot amikor egyedül sétál valamerre. Ráírtam, majd ő visszautasított full normálisan. Indokot nem igazán adott, hogy velem e lenne a gond, vagy van e valakije. Másnap ugyanúgy szemezett, ekkor már teljesen úgy gondoltam, hogy csak "véletlen" rám nézhetett. Viszont ami nem hagy nyugton az, az az eset mikor visszautasítás után pár nappal én sétáltam egyedül, ő a barátnőivel. Így oldalasan mentem feléjük, szóval meszebbről, ha balra néz akkor láthatott volna, hogy én vagyok. Miután mögéje kerültem akkor megfordult és a szemembe nézett jó mélyen. Egy barátnője sem fordult meg, hogy melyik idióta sétálgat mögöttük, és más lánynyál sem tapasztaltam ilyen viselkedést. Szerintetek haggyam a fenébe, vagy menjek oda hozzá, hogy mégsem akar eljönni valamerre, vagy rákérdezzek esetleg a visszautasítás indokára stb..?

febr. 10. 08:37
A kérdező szavazást indított:
Hagyd a fenébe
Próbáld meg újra
35 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne lépj felé, mivel már megtetted.

Ha akar tőled valamit, akkor majd lép feléd.

Addig próbáld ignorálni, kerülni. Aztán talán rájön, hogy hibázott. Sajnos tinikorban sokan szoktak játszmázni :S

febr. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
De lehet te képzelődsz bele sokat, ő ilyen kedves ,mosolygós lány, , de többet nem akar.
febr. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%
Az elutasítás után egyből meg kellett volna kérdezni, hogy akkor miért néz...
febr. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%

Van pár eset miért lehet ez:


1. Biztos, hogy az ő profiljára írtál rá? Ismered annyira, hogy tud milyen a fiókja?

2. Tudhatta a profilodról, hogy te vagy az?

3. Másokkal viselkedik így?

febr. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%

Amíg nem kerül, addig igazából lehet próbálkozni.

Azt így ismeretlenül lehetetlen megmondani, hogy a félénksége miatt utasított el, vagy azért mert fullra nem jössz be neki, a figyelmedet mindenesetre élvezi.

Finoman kell haladni, udvarolni, megnevettetni.

febr. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%
Én a helyedben ráírnák és megkérdezném mindenféle mellébeszélés nélkül, hogy miért bámúl úgy a szemedbe, mint aki vagy a barátjára féltékeny, vagy nem látott még életébe sem fiút. Írd meg neki hogy ez zavar téged a tanulásban és a figyelésben, és ha csak barátkozni akarna, akkor szivesen beszélgetsz vele egyet. 27f
febr. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

4. Igen biztos vagyok benne, hogy jó profilra írtam rá

Feltételezem, hogy igen, habár profilképemen nem viselek szemüveget, viszont általában mindig rajtam van. Másokkal nem tudom hogyan viselkedik, nem hinném, hogy úgy mint velem. Gondoltam erre én is, ha látom szembe jönni meszebbről, akkor suttyomba figyelem őt és maga elé néz, majd ha meglát akkor egyből rám. Ebédkor társaságot kerülik, falhoz ülnek fal felé fordulva.

6. Ha folytatja ezekután akkor mindenféleképp oda megyek hozzá ott helybe és megkérdezem, hogy most mi a szitu.

febr. 10. 16:37
 8/11 anonim ***** válasza:
84%
Csak, óvatosan. Szerintem, tetszel neki csak, lehet ennyire félénk, zavarban van. Én is ilyen voltam gimis koromban. Érdemes próbálkozni.
febr. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha odaállsz elé és megkérdezed, hogy most akkor mi van az egy félénk lánynál nem vezet jóra, leginkább elutasítani fog, vagy csak otthagy.

Írogass neki, a neten van ideje végig gondolni, hogy mit reagáljon.

Egy jó ideig valószínűleg nem sok mindent fog.

febr. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
10%
Szerintem puszild meg az arcát. Ha örülni fog neki, akkor próbálkozz tovább, ha nem, hagyd!
febr. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!