Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszek neki, de barátja van?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszek neki, de barátja van?

Figyelt kérdés
Van egy lány akinek tetszettem, de őszintén én nem tudtam, hogy mit is akarok pontosan, és mire döntöttem addigra lett barátja. Az egyik legjobb barátnőjével jóban vagyok, és mondja hogy akkor is, illetve most is sokat beszél rólam neki, amikor beszélgetnek. Régebben mindig nézett, és ha ránéztem, akkor tartotta a szemkontakust még pár másodpercig, de most ha látom hogy nézz engem, akkor szinte azonnal elkapja a fejét. Tudtommal a barátjával elég jó a kapcsolata, illetve még talán az is fontos, hogy ez a lány az osztálytársam.
febr. 15. 15:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd békén és lépj tovább.
febr. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyelőre hagyd, talán majd később.
febr. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
bejössz neki is, de most barátja van, így sajnos hagynod kell ezt...
febr. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Besenyő Pista Bá ***** válasza:
100%
Figyu hagyd a picsbe! Szedd össze a legjobb barátnőjét. Be cold
febr. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!