Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Írjak én ilyen helyzetben?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írjak én ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
A sráccal már egy hónapja beszélünk és szinte mindig ő írt. Jó volt hogy én írtam de az kb egy 3-4 alkalom volt. Viszont rám írt egyik nap de viszont már a válaszomra nem írt semmit pedig látta. Szerintetek írjak én hogy mi van vele? Igazából nem terveztünk randizni meg semmi, a srác is és én is csak beszélgető partner vagyunk egymásnak. Szerintem tetszek neki mert mindig becézget dicsér csak valamiért nem akar kapcsolatot velem.

febr. 29. 21:39
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen szerintem most arra vár, hogy te kezdjék
febr. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szerintem írj neki.
febr. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Rendben! Csak az a baj hogy félek hogy szívesen fogadja e hogy írok neki mert a másik üzenetemet is csak megnézte
márc. 1. 02:13
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
#3 Az ilyen gondolatokkal magad alatt vágod a fát.
márc. 1. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Ráadásul szülinapja van ma. Írjam neki hogy boldog születésnapot?
márc. 1. 19:39
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Írhatod, abban semmi rossz nincs.

Hány évesek vagytok?

márc. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
#6 rendben. 17 évesek
márc. 1. 21:23
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

"Viszont rám írt egyik nap de viszont már a válaszomra nem írt semmit pedig látta. Szerintetek írjak én hogy mi van vele?"

Lehet, hogy elfoglalt, vizsgára készül, beteg, valakije beteg, a kutyája beteg, vagy egyszerűen csak nem érdekled eléggé, hogy komolyan foglalkozzon veled, vagy túl messze laktok egymástól... Bármi.

Ha tényleg most van a szülinapja, felköszöntheted.

márc. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
#10 rendben! Már megtettem!
márc. 1. 21:37
 10/20 anonim ***** válasza:
74%
Na, mi lett, nyuszi? Megköszönte?
márc. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!