Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit írjak egy ilyen helyzetben?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írjak egy ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akivel nyáron irogattam, de már nem. Nekem még mindig tetszik és a napokban szoktam vele találkozni. A mi nap a fülembe jutototf, hogy valaki képeket küldözget neki rólam már vagy 1 hónapja. Mit írjak a fiúnak, hogy elhigye, hogy azt az oldalt nem én csináltam? Mert úgylátszik a kiscsaj akivel irogat nagyon profi a hazugságokban!

2019. febr. 1. 17:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az igazat.
2019. febr. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát nyilván az igazat szeretném neki mondani, de mivel kezdjem?
2019. febr. 1. 17:23
 3/6 anonim ***** válasza:
Írj rá a felhasználóra, mert lehet fiú és küld el a beszélgetést a fiúnak ennyi :D
2019. febr. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De ez a fiú aki tetzsik nekem nem fog megutálni, vagy kiröhögni? Fiúk ha nézik ezt a bejegyést kérlek segítsetek, ti hogy reagálnátok?
2019. febr. 1. 19:28
 5/6 anonim ***** válasza:

Mi mi mi

Varj

Egy kicsit erthetobben

Szóval van a srac akivel irogattal de már nem viszont mostanában találkozol vele

És most nem értem

Ki küldözget rólad kepeket? És miért pont rólad? Ki ez a személy és miben hazudik v mivan?

2019. febr. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát úgy van h van ez a fiú akit úgy hívnak hogy Peti. Peti és egy lány streakelnek snapchaten, de élőben nem ismerik egymást. És mivel nem ismerik egymást ezért Peti kért a lányról egy képet és ez a lány tudta, hogy én és Peti ismerjük egymást ezért küldött rólam egy fotót. Petinek feltűlt, hogy az a kép nagyon hasonlít rám, de ez a lány letagdta, neki hogy ismerne engem. De ez már pár hete történt. A mi nap ez a lány küldött Petinek az egyik régi dolgozatomról egy képet amin rajta volt a nevem ( nem tudom honnan vannak képim rólam és a dolgozataimrólxd) és ez Petinek rögtön feltűnt. A lány hazudott neki valamit amit Peti valószínűleg elhitt. És úgy jövök képbe én ( vagyis hogy honnan tudom ezeket), onnan hogy én is streakelek a barátaimmal és az egyik bevallotta, hogy ő küldözgeti a fotókat ennek a bizonyos lánynak.
2019. febr. 1. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!