Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy legyen alakulónk?(lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy legyen alakulónk?(lány vagyok)

Figyelt kérdés
Már 2 honapja tetszik egy fiu,sulimba jar 1-el felettem.Attol meg mert nem beszeltem vele sokat jelent miatta fogadom el a magassagom.Sokat szemezunk nap mint nap,kovetjuk egymast instan semmi tobb.Rairjak?Felek megtenni az elso lepest.Ha valaki azt tanacsolja h irjak ra akkor mit?

márc. 2. 19:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%
Ennyiért szerintem nem jó ötlet.
márc. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mit tudsz róla? És mit tudsz magadról?
márc. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
haat rola kb mindent is tudok,van kozos ismerosunk.magamrol? semmit csak h odavagyok erte
márc. 2. 19:23
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi a kedvenc színe, mik a tervei a suli után, hol szeretne lakni, hova utazna legszívesebben?


TE magaddal mennyire vagy tisztában?

márc. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
oh,akkor nem hiszem h tudok rola sokmindent.Magamrol nem tudok mit mondani.A kerdes az h megtegyem e az elso lepest
márc. 2. 19:37
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Próba, szerencse...
márc. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

"Sokat szemezünk, instan követjük egymást"


Ezek közös pontok lennének bennetek vagy mi? Nem is értem, hogy az ilyen kérdéseknél mire várnak az emberek vagy mire számítanak? Ennyire életképtelenek ne legyetek! Menjél oda hozzá és beszélgessetek, legyen alapja annak, hogy közeledtek, mert ezeknek semmi értelme nincs, hogy itt írogatsz ilyeneket és kérdezed meg, hogy mit csináljál. És ha lesz valami érdeklődés köztetek akkor írsz egy rövid üzenetet. Gyerekek, le kell tenni azt a kurv*a telefont és beszélgetni egymással, mert ilyen hülyeségekkel semmire nem fogtok menni!

márc. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
"miatta fogadom el a magassagom" - Ez alatt mit kell érteni?
márc. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
No, igen...?
márc. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

#5 "Magamrol nem tudok mit mondani."

Nem tudsz, vagy nem akarsz?

Erre a kérdésre ne nekem válaszolj, hanem magadnak. Ha nem tudsz, akkor kezd el megismerni magad, és ez legyen az elődleges célod. Hidd el, így jobb élet vár rád.

márc. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!