Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy viszonylag jó barátom,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy viszonylag jó barátom, akibe úgy tűnik, hogy szerelmes lettem. Van barátnője. De nagyon kedves velem, és ez kihoz belőlem egy egyfajta bizsergő érzést, és nem nagyon tudok megszólalni a közelében. Mit tudnék tenni, hogy felfigyeljen rám?

Figyelt kérdés
márc. 18. 21:37
 1/6 anonim ***** válasza:
92%

Azt mondod a barátod? Ha nem tudsz megszólalni a közelében, akkor hogy vagytok barátok? Felfigyeljen rád? Ha a barátod felfigyeld rád, de csak barátként. Ennél többet ne is akarj, úgy se fog többet érezni. És barátnője van. Hogy esne, ha valaki tudja, hogy ki a barátod, de ettől független szerelmes a barátodba, és csábítgatja? Rosszul esne, nem? Na, akkor ne csináld.


De tényleg, hogy vagytok ti barátok? Biztos, hogy nem csak látásból ismered?

márc. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért akarod, hogy felfigyeljen rád, ha kapcsolata van?
márc. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
15%
drukkolok
márc. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
15%
Öltözz kihívóan.
márc. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. #4-es válaszoló. Hogy érted azt hogy öltözzek kihívóan?
márc. 19. 16:08
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

5

Ez az alakodtól függ, én látatlanba nem tudom megmondani, hozd ki az erényeidet, ha jó melleid vannak kicsit mélyebb dekoltázs, ha a popsid jó kicsit feszülősebb nadrág stb.

márc. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!