Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ebből lehet valami?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ebből lehet valami?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel egy ideje ismerjük egymást de nem olyan közelről. Az utóbbi egy hónapban ő és egy barátja (a barátját régóta ismerem és jóba is vagyunk) elhívtak engem és a barátnőmet magukkal találkozni de nem így randi képpen hanem egy közösségi helyre. A fiú aki egyébként bejön nekem válaszolt pár snapemre de nem ilyen komoly dolgokkal kapcsolatban és akkor pár szót beszéltünk. Tegnap rá írtam hogy hogy van és hogy eszembe jutott nagyon kedves volt és beszélgettünk viszonylag sokat és tényleg így nem a semmiről hanem volt téma. A beszélgetés vége után még egyszer rám írt de akkor már nem beszéltünk sokat. Ezután tiktokon megnéztem az oldalát és ő is az enyémet és látta hogy kb a legutóbbi pár újraközlésem egy emberről szól és szerintem elég egyértelmű hogy róla. Azóta nem beszéltünk vagyis tegnap óta. Szerintem most rajta lenne a sor hogy ő írjon, ezért nem írtam neki ma mert mégis ne én írjak mindig. Vajon az újraközléseim túl sokak voltak neki? Vagy túlgondolom vele ezt a dolgot?

márc. 19. 23:00
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ebből még bőven lehet kapcsolat is, bármi, de ne láss bele egyelőre túl sokat, mert az is lehet ennyiből simán, hogy csak barátként tekint Rád. Szerintem jó, ha vársz kicsit, hogy hátha Ő ír Rád, az egy elég jó jel lenne, hogy keresi a társaságod.
márc. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!